• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

وضعیت پست در استان سیل زده گلستان ساماندهی شده است

f0841790-57fb-4029-87f6-8dbb8ee19e53_20190323_105430ICTPRESS -معاون فنی و بازرگانی و رئیس ستاد بحران شرکت، در پی وقوع سیل در استان های شمالی از ساماندهی وضعیت امور پستی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، محمد احمدی ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل استان های شمالی، بویژه استان گلستان گفت:استان های معین مناطق حادثه دیده درآماده باش کامل قرار دارند.

وی با تشریح اقدامات انجام شده توسط ادارات ذیربط اعلام کرد: هماهنگی لازم برای اسکان موقت همکاران و خانواده ایشان انجام شده و تمامی همکاران در ستاد و نقاط حادثه دیده بسیج شده و آمادگی لازم برای کنترل بحران و مقابله با خطرات احتمالی را دارا هستند.

رییس ستاد بحران شرکت همچنین از استقرار واحدهای پست سیار در راستای خدمت رسانی به هموطنان خبر داد و اعلام کرد: خوشبختانه با توزیع به روز تمامی مرسولات پستی در شهر آق قلا، قبل از شروع خطر، از وقوع خسارت جلوگیری شد و تمهیدات لازم برای انتقال تجهیزات و ملزومات دفاتر پستی به اماکن امن پیش بینی شده است.

معاون فنی و بازرگانی با اعلام این نکته که در پی تامین شرایط مناسب در خطوط مواصلاتی، مرسولات قبول شده و عبوری، رهسپار شده اند، اعلام کرد: اقدام لازم به منظور برآورد آسیب و خسارت احتمالی و همچنین اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای برطرف کردن مشکلات های ایجاد شده، در حال انجام است.

احمدی با اعلام آمادگی پست، به ویژه در استان های خراسان شمالی و مازندران برای قبول کمک های مردمی و تحویل آن به اهالی مناطق آسیب دیده گلستان گفت: هماهنگی های لازم با نهادهای مرتبط در این زمینه صورت گرفته است.

شماره خبر: 41119
تاریخ: شنبه 3 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط