• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تمام مناطق مخابراتی کشور در حالت آماده باش به منظور برقراری ارتباطات پایدار در مناطق سیل زده هستند

2721181ICTPRESS -مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به وقوع سیلاب های گسترده در بخش های مختلفی از کشور و همچنین احتمال قطعی های موردی به علت وقوع این سیلاب ها، اظهار داشت: تمام مناطق مخابراتی سراسر کشور و همچنین بخش های ستادی و فنی در جای جای مناطق سیل زده با تمامی امکانات و همت خود و با استفاده از حداکثر ظرفیت در حال تلاش برای برقراری پایداری کامل ارتباطات می باشند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مهندس صدری، افزود: با عنایت به تاکید وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، در تمام نقاط کشور با افزایش کانالهای ارتباطی، رفع قطعی های موردی استفاده از سایت های پرتابل به منظور تقویت ارتباطات سیار و همچنین رفع اشکالات احتمالی در تلاش به منظور پایداری شبکه ارتباطی ثابت وسیار کشور هستیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: اهمیت اطلاع رسانی و ارتباط گسترده در چنین مواقعی به عنوان یکی از زیر شاخه های مهم مدیریت بحران مطرح است و این مورد نقش مجموعه مخابرات ایران را در برقراری ارتباطات پایدار به منظور تقویت و تضمین پیام رسانی به منظور اطمینان از دریافت آخرین اطلاعیه های سازمان هواشناسی کشور، سازمان مدیریت بحران، جمعیت هلال احمر و دیگر سازمان های حمایتی و کمک رسانی را به خوبی نمایان می کند.
وی همچنین افزود: با تلاش های شبانه روزی همکاران در مناطق سیل زده در ساعت های گذشته بخش مهمی از ارتباطات مناطق سیل زده به صورت کامل برقرار شده و در مناطقی که با گستردگی قطعی برق مواجهیم به محض وصل مجدد برق ارتباطات برقرار خواهد شد. همچنین به منظور برقراری ارتباطات تا وصل مجدد برق استفاده از ژنراتورها و دیزل های پرتابل در دستور کار قرارگرفته است؛
وی همچنین افزود پرسنل و بازنشستگان این شرکت اعلام نموده اند اماده هرگونه همکاری وکمک رسانی جهت رفع نیاز سیل زدگان می باشند.

شماره خبر: 41131
تاریخ: سه شنبه 6 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط