• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

پایداری کامل شبکه ارتباطی رایتل در مناطق سیل زده کشور

_r1XP5Ni0ICTPRESS -علی رغم شرایط نامساعد جوی در برخی نقاط کشور، شبکه خدمات ارتباطی رایتل در حالت پایداری کامل قرار دارد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، به دنبال وقوع بارش‌های سيلابي در هفته اول فرودین ماه و جاری شدن سیل در استان‌های گلستان و مازندران و متعاقب آن گسترش شرایط نامساعد جوی به استان‌های جنوبی و غربی کشور، با حضور تيم فني شبكه خدماتي رايتل، شاخص پایداری شبکه این اپراتور در هفته اول تعطیلات 99.9 درصد شد.

بنابر اين گزارش، در شهر آق قلای استان گلستان به رغم وقوع سیل و غرق شدن تجهیزات سایت‌های رایتل در این شهر، با اقدام عوامل نگهداری شبکه، ارتباطات در شهر آق قلا به حالت اولیه بازگشت.

گفتني است، از روز دوشنبه، در استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، کرمانشاه و لرستان نیز با اعزام تیم های واکنش اضطراری و تأمین و راه اندازی ژنراتورهای سیار، سایت هایی که به دلیل افت ولتاژ یا قطعی شبکة برق دچار خاموشی شده بودند، مجدد راه اندازی شده و پوشش مشترکین رایتل با کمترین اختلال برقرار است.

در پايان لازم به ذكر است، با توجه به زيرساخت‌های فراهم شده، درصورت نیاز ارتباط مشترکین سایر اپراتورهای تلفن همراه در مناطق سیل زده نيز از طریق شبکه رایتل فراهم خواهد شد.

شماره خبر: 41137
تاریخ: سه شنبه 6 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط