• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

جورج مایکل #GeorgeMichael ستاره موسیقی پاپ درگذشت / واکنش بازیگران ایرانی در فضای مجازی

ICTPRESS - جورج مایکل، خوانندۀ مشهور بریتانیایی روز یکشنبه در منزل مسکونی اش درگذشت.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، جورج مایکل که به هنگام مرگ ۵۳ سال داشت قبرسی تبار بود و از مادری انگلیسی و پدری قبرسی در شمال لندن به دنیا آمده بود. هنوز علت مرگ این خوانندۀ نامی اعلام نشده است.

وی سابقۀ عفونت ریوی داشت و یکبار هم به همین دلیل در سال ۲۰۱۱ مورد عمل قرار گرفته بود.

این خوانندۀ بریتانیایی، کار خود را با گروه دو نفرۀ وم آغاز کرد و در اواخر دهۀ هشتاد به صورت انفرادی به کار خود ادامه داد.

نجواهای بی پروا، نام یکی از معروف ترین ترانه های جورج مایکل است که تیتراژ سریال معروف آن شرلی نیز بود. آخرین کریسمس از دیگر آثار مشهور وی است.

جورج مایکل پس از جدایی از گروه وم از اواسط دهۀ هشتاد تا سال ۲۰۰۹ بیش از ۱۰۰ میلیون آلبوم از آثارش را بفروش رساند و آلبوم های ایمان، صبر و قدیمی تر بیشترین فروش را در میان کارهای این خوانندۀ مشهور داشتند.

مدیر برنامه های جورج مایکل گفته است که او در آرامش و در میان خانواده اش درگذشته است.

 

این در حالیست که بعد از انتشار خبر درگذشت این خواننده جهانی پاپ در ساعات گذشته، بازیگران ایرانی در صفحات اینستاگرام خود نسبت به درگذشت وی واکنش نشان دادند.

به گزارش آی سی تی پرس از خبرآنلاین، جرج مایکل خواننده سرشناس بریتانیایی در منزل مسکونی خود در آکسفوردشایر چشم از جهان فروبست.

بازیگران سینما و تلویزیون ایران هم با انتشار عکسی از جرج مایکل درگذشت او را تسلیت گفته و از خاطراتشان با آهنگ های او نوشتند.

پیمان معادی بازیگر سینما با انتشار عکسی از جرج مایکل نوشت: «بابت همه حالايى كه با موزيكات كرديم و لحظات درجه يكى كه برامون ساختى ازت ممنونيم. حلالمون كن اگه در دوران نوجوانى به هر دخترى رسيديم عاشقت بود یه فحشى بهت داديم.»

 

 

امیرحسین رستمی نیز عکسی از جرج مایکل را به همراه یکی از ترانه‌هایش در اینستاگرام خود منتشر کرد.

 

 

 

نعیمه نظام دوست بازیگر تلویزیون هم به همراه عکس جرج مایکل نوشت: «متاسفانه جورج مايكل، خواننده سرشناس بريتانيايى كه ما ايرانى‌ها او را بيشتر با ترانه «نجواى بى پروا» (Careless Whisper) مى‌شناسيم، امروز در سن پنجاه و سه سالگى درگذشت. 
هنوز علت دقيق مرگ اين هنرمند يونانى تبار مشخص نيست.»

 

شماره خبر: 31425
تاریخ: دوشنبه 6 دی 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط