• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تهیه هدایای نوروزی همراه اول از تولیدات مددجویان بهزیستی و کمیته امداد

ICTPRESS - روزها یکی پس از دیگری میگذرد و نوروز از راه میرسد؛ روزهایی نو برای شکوفایی، تغییر و تحول.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، برای این کوتاه زمان باقی مانده چه برنامه ها و تصمیم هایی داریم؟ آیا برای این تحول آماده ایم؟

بپذیریم که این نو شدن را با تحول در خودمان و تصمیم های مان باید آغاز کنیم.

با آمدن نوروز یکی از رسوم مناسبتی معمول، هدیه دادن است که از سوی سازمان ها، بیشتر با اهداف تبلیغاتی انجام می شود.

 

همراه با هم به استقبال نوروز برویم!

در روزهای منتهی به مناسبت ها همچون نوروز، تهیه هدایای تبلیغاتی از جمله برنامه های همیشگی سازمان های مختلف است که معمولا برای آن بودجه خاصی کنار گذاشته و صرف می شود.

فارغ از اینکه برخی هدایا صرفا جنبه تشریفاتی دارد و برخی دیگر بسیار کاربردی است، مساله مهم این است که این صرف هزینه ها به درستی صورت گیرد تا از هدر رفت منابع و سرمایه های ملی جلوگیری شود.

و زیباتر اینکه با تخصیص هدفمند منابع منطبق بر اهداف خیرخواهانه، می توانیم در کنار هم و همراه با هم به استقبال نوروز برویم!

 

حمایت از کالای ایرانی

اما با گذشت زمان و در سال های اخیر، بر صرفه جویی در هزینه ها، سرمایه گذاری در طرح های مسئولیت اجتماعی، کمک به همنوع، تهیه هدایای کاربردی بجای تشریفاتی، کاهش میزان هدایای تبلیغاتی و دیگر نکات کلیدی از این دست، توجه بسیاری از سازمان ها جلب شده است.

سازمان هایی نیز بر آن شده اند تا ضمن توجه به این نکات، تهیه هدایای تبلیغاتی را از دستاوردهای داخلی و بومی خصوصا تولیدات هنرمندان موسسات خیریه همچون بهزیستی و نهادهای امدادرسان فرهنگی اجتماعی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) انجام دهند.

که با این کار هم به حمایت از کالای ایرانی در حفظ ارزش های ملی بپردازند و هم به حمایت از هنرمندان توانمند، مبادرت ورزند.

در کنار این حمایت ها و در راستای مسئولیت های اجتماعی، کمک به هموطنان آسیب دیده از بلایای طبیعی در کشور و نیز حمایت از مناطق کمتر برخوردار، از جمله کارهای موثر به بهانه مناسبت هایی همچون نوروز است که می تواند بطور مستمر و در طی سال نیز انجام شود.

 

تهیه مستمر هدایای تبلیغاتی مناسبتی «تولید مددجویان» بهزیستی و کمیته امداد

همراه اول به عنوان سازمانی پیشرو در قالب اپراتور ارتباطاتی، توجه به کارها و حمایت های یاد شده را سرلوحه مسئولیت های اجتماعی خود قرار داده بطوری که تهیه هدایای تبلیغاتی عید را نیز از میان تولیدات داخلی به بهانه نوروز ۹۸ آغاز کرده و بنا دارد این موضوع را همچنان برای مناسبت های دیگر در طول سال ادامه دهد.

از این رو همراه اول در راستای حمایت از تولید ملی، این هدایای تبلیغاتی را صرفا از دستاوردهای‌‌‌ مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تهیه می کند و خرید اقلام خارجی را متوقف کرده است.

 

همراهی با کمپین وزیر ارتباطات

همچنین همراه اول با پیوستن به کمپین وزیر ارتباطات که از سازمان ها و شرکت ها خواسته بود به جای تهیه هدایا برای مدیران دستگاه ها یا مصارف تبلیغاتی، امکانات حداقلی را برای روستای گردشگری «درک» در استان سیستان و بلوچستان فراهم کنند، بنابراین بخش عمده ای از هزینه اقلام تبلیغات نوروزی خود را به این امر اختصاص داده است.

در عین حال، سال گذشته نیز همراه اول در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و همراستا با کمپین وزارت ارتباطات، هزینه اقلام تبلیغاتی نوروزی خود را برای حمایت از مردم زلزله زده استان کرمانشاه اختصاص داد.

 

پیوستن سازمان ها به ابتکار همراه اول

اگر همه سازمان ها با برنامه ریزی صحیح و کاهش هزینه های گزاف تبلیغاتی در حمایت از تولید ملی و توانمندان داخلی، همانند اپراتور اول، مردم را همراهی کنند، میتوانیم تجلی نوروز را در همه روزهای سال برای ایران عزیزمان متصور باشیم.

 

شماره خبر: 40968
تاریخ: دوشنبه 20 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط