• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

پژوهشگاه فضایی در جوانگرایی پیشرو است

صمیمی-جوانان-متخصص-مومن-و-با-انگیزه-پیشران-توسعه-کشور-هستند-حیات-الغیبی-پژوهشگاه-فضایی-در-جوانگرایی-پیشرو-استICTPRESS-دومین جلسه هم‌اندیشی مدیران جوان پژوهشگاه فضایی ایران با حضور مسوولان این پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، حسین صمیمی رییس پژوهشگاه فضایی ایران در دومین جلسه هم‌اندیشی مدیران جوان این پژوهشگاه ‌‌ با اشاره به رویکرد جوانگرایی اظهار کرد: جوانان متخصص، مومن و با انگیزه، پیشران توسعه کشور هستند.

 وی افزود: ما سیاست جوانگرایی را در پژوهشگاه فضایی به خوبی پیش برده‌ایم که این اولین قدم است، اما در کنار آن، باید جوان‌باور هم بود و برای تقویت توان این عزیزان باید کوشید. 

رییس پژوهشگاه فضایی ایران با اشاره به اینکه باید رویکرد جوانگرایی با موفقیت و در چارچوب ضوابط پیش رود، تصریح کرد: در این زمینه، ما دو برنامه برگزاری جلسات هم‌اندیشی  و دوره های آموزشی را در پیش گرفته ایم.

 صمیمی درباره به سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفتمین جلسه هیات امنای پژوهشگاه فضایی ایران که این پژوهشگاه را یکی از منضبط‌ترین مجموعه‌های این وزارت خوانده بود و نیز سخنان مقامات ارشد کشور در بازدید از دستاوردهای فضایی که در هفته اخیر صورت گرفت، گفت: همه این صحبت‌ها دلگرم‌کننده و مایه مسرت، اما در عین‌حال، موجب نگرانی است، چون سطح توقع مسوولان از پژوهشگاه فضایی بالا رفته و ما باید با جدیت و تلاش و دقت بیشتر بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.

 رییس پژوهشگاه فضایی ایران با اشاره به نقش دستاوردهای فناوری فضایی در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: توسعه کشور از طریق توسعه حوزه فضایی انجام می شود.

 در ادامه سیده عفت حیات‌الغیبی دستیار وزیر در امور جوانان و رییس شورای دستیاران امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: پژوهشگاه فضایی یکی از منظم‌ترین و پیشروترین مجموعه وزارت ارتباطات است، چنانکه در جوانگرایی هم پیشرو بوده و می‌تواند در این خصوص نمونه خوبی برای سایر سازمان‌ها باشد.

 وی  در خصوص برنامه‌های مورد نظر در این حوزه به کشف استعدادهای جوان و توانمندسازی آنها اشاره کرد.

 

شماره خبر: 39947
تاریخ: پنجشنبه 20 دی 1397  12:03 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط