• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

چاپگرهاي مونولیزری و چند منظوره سامسونگ برچسب "فرشته آبیBlue Angle" گرفتند

ICTPRESS - شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد که چاپگر مونولیزری و چند منظورهA4این شرکت که در سال 2013 به بازار عرضه شده‌اند، موفق به دریافت برچسب اکو سیستم "فرشتة آبیBlue Angle" از سوی وزارت محیط زیست دولت فدرال آلمان شدند.

به گزارش ICTPRESS ، گواهی سازگاری با محیط زیست فرشتة آبی به مدت 35 سال راهنمای خریداران محصولات دوستدار محیط زیست بوده است. اعتماد زیاد به این گواهی‌نامه آنرا به کمترین لازمة شرکت در حضور در مناقصات بخش عمومی در دولت‌ها و شرکت‌های عضو اتحادیة اروپا تبدیل کرده است.
اخیرا بندهایی به گواهینامة جدید فرشتة آبی اضافه شده که شامل سنجش و شناسایی ذرات یا مواد مضر و آلودگی صوتی و ارزیابی مصرف انرژی است.
سامسونگ با ایجاد تغییراتی در طراحی سیستم‌های داخلی و تونر چاپگرهایش، همواره سعی کرده که قوانین مربوط به محیط زیست را در محصولاتش رعایت کند. همین تلاش‌ها نیز موجب شده 20 مدل از چاپگرهای تک‌منظوره و MFP‌های این شرکت که در سال 2013 عرضه شده‌اند، گواهینامة جدید فرشتة آبی را دریافت كنند. این در حالی است که تاکنون هیچ شرکتی این گواهینامه را در زمینه چاپگرهای خود کسب نکرده است.
جوسانگ اون، معاون ارشد رئيس فروش و بازاريابي سامسونگ در اینباره گفت: "ما با همكارانمان در آلمان همكاري نزدیکی داشته‌ايم تا بتوانيم پرينترها را با ضوابط جديد آزمايشي مطابقت دهيم." وی افزود: "ما معتقديم اين به روز رسانی‌ها، هنگام دريافت پيشنهادات مناقصات از طرف آژانس‌ها و كمپاني‌هاي دولت آلمان در سال 2014،  مزاياي زيادي براي ما نخواهد داشت."
وی همچنین گفت: "ما مفتخريم كه به مدرك برچسب اکو سیستم فرشتة آبی براي چاپگرهاي تک‌منظوره و چند کاره دست يافته‌ايم. اين امر نشان‌دهنده تعهد شفاف ما به پايداري محيطي و پيشرفت فناوری دوستدار محيط زيست در چرخه توليد محصولاتمان است."
گفتنی است که در ماه آوریل 50 محصول سامسونگ موفق به دريافت درجه EPEAT شده‌اند كه يك گواهی آمريكائي برای محصولات دوستدار محيط زيست به شمار می‌آید.
درماه ژوئیه نیز پرينترهاي رنگي ليزري A4 وسري چند منظوره  CLP-415/CLX-4195 سامسونگ تقديرنامة "دستاورد مهم کم مصرف" از طرف آزمايشگاه بايرز(Buyers Lab) دريافت كردند.
این لابراتوار یکی از متصديان پیشگام تست ابزار در آمريكا است.

 

 

 

شماره خبر: 15967
تاریخ: شنبه 27 مهر 1392  1:26 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط