• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

«تسلا سایبرتراک» به ناوگان دبی پیوست

13980911000254_Test_PhotoNICTPRESS - نیروی پلیس دبی که به دلیل در اختیار داشتن سوپراسپرت‌ها و سایر موارد عجیب در ناوگان خود بسیار مشهور است، به تازگی «تسلا سایبرتراک» را به ناوگان خود اضافه کرده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از انگجت، نیروی پلیس دبی که  به دلیل در اختیار داشتن سوپراسپرت‌ها و سایر موارد عجیب در ناوگان خود بسیار مشهور است، به تازگی «تسلا سایبرتراک » را به ناوگان خود اضافه کرده است.

ایلان ماسک که به تازگی از جدیدترین محصول خودروسازی تسلا در کالیفرنیا رونمایی کرده خبر از ثبت نام بیش از 200 هزار نفر برای خرید این سایبرتراک داد.

به گفته مدیرعامل تسلا، به دلیل یکسان بودن جنس بدنه با راکت استارشیپ اسپیس‌اکس، سایبرتراک در مقایسه با سایر پیکاپ‌های بنزینی، از استحکام بیشتری برخوردار است.

دولت دبی در تازه‌ترین اظهارت خود گفته است: برای خرید این خودرو ثبت نام کرده و در سال 2020 این خودرو را به ناوگان پلیس خود اضافه خواهد کرد. 

قرار است از این خودرو به منظور برقرای امنیت در نقاط توریستی در مناطقی مانند برج خلیفه استفاده شود. 

پلیس دبی با در اختیار داشتن بسیاری از سوپر اسپرت‌ها و خودروهای جذابی نظیر لامبورگینی ،پورشه و فراری در دسته کشورهایی قرار دارد که ناوگان پلیس آن متفاوت و منحصر بفرد است.

 

شماره خبر: 43846
تاریخ: دوشنبه 11 آذر 1398  9:29 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط