• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ایران تلکام 2015 : خدمات اول مخابرات بزرگترین مرکز تماس آسیای غربی را راه اندازی میکند

kashaniICTPRESS - مدیرعامل شرکت خدمات اول در نمایشگاه ایران تلکام 2015 از راه اندازی بزرگترین مرکز تماس آسیای غربی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، ناصر قدیر کاشانی در گفت‌و‌گو با ستاد خبری گروه مخابرات، اظهار کرد: این شرکت در حال راه اندازی بزرگترین مرکز تماس آسیای غربی است که با افتتاح و بهره برداری از آن تمام هموطنان به صورت شبانه روزی می توانند خدمات مورد نیاز فروش و پس از فروش شرکت مخابرات ایران و شرکتهای تابعه را در بالاترین سطح کمیت و کیفیت دریافت کنند.
وی در عین حال بیان کرد:  در راستای گسترش خدمات خود سعی داریم  با عقد قراردادهای گوناگون در رشته های مرتبط با مخابرات و ارتباطات سهم قابل توجهی از خدمات مورد نیاز مشترکین و متقاضیان در سطح کشور را داشته باشیم.
کاشانی تاکید کرد: با توجه به اینکه هر سال شاهد رشد چشمگیر تعداد شرکتهای حاضر در نمایشگاه و افزایش سطح کمی و کیفی ارائه خدمات هستیم، قطعا امسال نیز این رشد ادامه خواهد یافت و انشاء الله با رفع تحریم های کشورمان برای سالهای آتی اتفاقات بسیار جدید و قابل توجهی در نمایشگاه شاهد خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت خدمات اول ، ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتریان، ارتباط مستقیم و بدون واسطه با کارفرمایان ، ارتباط مستقیم و بدون واسطه با پرسنل ، جلسات مفید با شرکتهای همکار و هم افزایی و توضیح و تشریح خدمات جدید را از جمله اهداف حضور در نمایشگاه تلکام عنوان کرد.
وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه تله کام سال های گذشته نیز با توجه به امکانات موجود و بضاعت شرکتها در سطح خوبی برگزار شد  گفت: برگزاری تله کام موفق منوط به  تبیین یک هدف واحد و قدم گذاشتن در آن مسیر است که با زحمات روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در سال جاری شاهد این امر خواهیم بود.
گفتنی است؛ در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی متجاوز از 212 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 80 شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنان از 18 کشورجهان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات در معرض دید کارشناسان و علاقه‌مندان خواهند گذارد.
همزمان با نمایشگاه کارگاههای آموزشی و نشست های تخصصی جانبی در مباحث موضوعی نمایشگاه توسط استادان، دست اندر کاران و کارشناسان صنعت مخابرات و ارتباطات کشور نیز برگزار خواهد شد نمایشگاه ایران تله کام 2015 از ساعت 9 صبح تا 5 بعد ازظهر پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.  

شماره خبر: 24769
تاریخ: جمعه 10 مهر 1394  2:37 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط