• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ارائه وايمكس مانع از تقاضا براي ADSL نمي‌شود

ICTPRESS - يك فعال حوزه اينترنت درپاسخ به اين سوال كه آيا واگذاري پروانه اجراي وايمكس به سه اپراتور آسيبي به شركت‌هاي كوچك‌تر ارائه كننده اينترنت خواهد رساند يا خير؟ تصريح كرد: اگر سياست‌گذاري صحيحي از سوي...

مسوولان وزارتخانه‌ ICT براي تقسيم كار و فروش ترافيك از سوي سه اپراتور به شركت‌هاي كوچك‌تر انجام نشود، شركت‌هاي كوچك قطعا فلج خواهند شد.
حسين ياري،  يك فعال حوزه اينترنت در گفت‌و‌گو با خبرنگار ICTPRESS ، با بيان اينكه اينترنت پرسرعت بي‌سيم مي‌تواند با توسعه‌ اصولي خلاءهاي ADSL را پر كند گفت: وايمكس - اينترنت پرسرعت بي‌سيم - مي‌تواند در كشور پا بگيرد زيرا مخابرات تاكنون توان گسترش صحيح ADSL را نداشته و در برخي از نقاط تهران هم متقاضيان كاربري اينترنت پرسرعت با اين موضوع كه پورت‌هاي آن‌ها جا ندارد مواجهند. اين مشكل در اكثر نقاط كشور وجود دارد و وايمكس با توسعه‌ اصولي مي‌تواند خلاهاي ADSL را پر كند.
وي  با بيان اين كه اينترنت پرسرعت (ADSL) و وايمكس هركدام جايگاه خود را دارد، اظهار كرد: در كشورهاي مختلف جهان اعم از پيشرفته و در حال توسعه از اينترنت پرسرعت و وايمكس در كنار هم استفاده مي‌كنند.
به گفته وي  ارائه سرويس وايمكس در كشور به طور قطع مانع از تقاضا براي ADSL نمي‌شود. زيرا اين دو تكميل كننده‌ هم هستند.

 

شماره خبر: 4145
تاریخ: شنبه 2 آبان 1388  11:15 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط