• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

خسروي:
فضاي فرکانسي کشور پايش مي شود

ICTPRESS - مهندس خسروي، معاون وزير و رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در حاشيه جلسه شوراي مديران مناطق اين سازمان گفت: متاسفانه اين روزها ...

بحث هاي غير کارشناسي در رسانه ها و خبرگزاري ها مطرح مي شود مبني بر اين که در کشور دستگاه هاي اندازه گيري تشعشعات تلفن همراه وجود ندارد، در حالي که سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي دستگاه هاي اندازه گيري تشعشعات را دارد و به صورت دوره اي نسبت به پايش فضاي فرکانسي اقدام مي کند.
به گزارش ICTPRESS ، ايشان در بخش ديگري از سخنانش اعلام کرد: در مورد نصب BTS ها و مجوز آن سازمان انرژي اتمي طبق قانون حفاظت در برابر اشعه مرجع تست تجهيزات مواد پرتوهاي يون ساز و غير يون ساز بوده و در اين مورد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي همکاري تنگاتنگي با سازمان انرژي اتمي داشته و به مدت دو سال اندازه گيري هاي لازم صورت گرفته و مجوز لازم صادر شده و هم اکنون نيز براي تک تک ايستگاه ها اين امر صورت مي پذيرد.
وي در پايان گفت: لذا نصب BTS ها در سطح شهر از نظر ميزان تشعشعات، ارتباطي که بين اپراتورها و سازمان انرژي اتمي توسط سازمان برقرار شده تحت نظارت مي باشد و در حال حاضر ميزان تشعشعات يک دهم حد استاندارد مي باشد.


 

شماره خبر: 4153
تاریخ: شنبه 2 آبان 1388  4:07 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط