• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

افزايش ريسك مفقود شدن سيم كارت زائران

ICTPRESS - به گفته مدير كل روابط بين اپراتورهاي شركت ارتباطات سيار ايران40 درصد زائراني كه سيم كارتشان مفقود شد كساني بودند كه بنا به دلايلي و استفاده از سيم كارت اعتباري آنجا يا هر سيم كارت ديگري سيم كارت اصلي خود را از...

گوشي خارج كرده و آن را در جيب و يا دستمال كاغذي مي‌گذارند و اين موضوع موجب گم شدن سيم كارت مي‌شود و ريسك مفقود شدن سيم كارت افزايش مي‌يابد.
عباس لطفعليان، مدير كل روابط بين اپراتورهاي شركت ارتباطات سيار ايران در گفت‌وگو با خبرنگار ICTPRESS  تاكيد كرد: زائران خانه الله حتما بعد از هر مكاتبه نسبت به قطع بودن سيم كارت تلفن همراه خود اطمينان حاصل كنند .
گفتني است ؛ وي پيش از اين نيز به زائران توصيه كرده بود:  زائراني كه مي‌خواهند از عربستان با كشورمان تماس بگيرند، در شماره‌گيري دقت كنند زيرا برخي مشتركان به عنوان مثال شماره 0098501 يا شماره‌ ديگري كه اشتباه است را بگيرند كه براي آن‌ها هزينه محسوب مي‌شود.
وي ادامه داد: در ايران با توجه به اين كه اين موضوع در شبكه تعريف شده بنابراين شنيدن اين‌گونه پيغام‌ها براي مشترك هزينه ندارد اما در عربستان صدايي كه از ايران و از كانال شبكه كشورمان خارج مي‌شود، هزينه ‌دارد و در شبكه آن‌ها اين موضوع تعريف نشده است.
لطفعليان گفت: زائران چنانچه به هر دليلي سيم‌كارتشان در عربستان به سرقت رفته و يا مفقود شد آن را به اطلاع مدير كاروان برسانند و پس از آن با مراجعه به ستاد مخابرات مستقر در مكه و مدينه نسبت به قطع سيم‌كارت مفقودي اطمينان حاصل كنند.

شماره خبر: 4276
تاریخ: شنبه 16 آبان 1388  10:10 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط