• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

«نوکو» اولین سامانه ویدیویی خانواده و کودک در فضای مجازی رونمایی شد

ICTPRESS - نوکو (نوآوری کودک) اولین سامانه ویدیویی خانواده و کودک در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا، ایجاد شده است.

 به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا کودکی، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان آغاز شده است.

 

 

 

 

ماموریت نوکو افزایش آگاهی جامعه برای داشتن خانواده ای؛ بانشاط و سالم ، و تربیت فرزندانی خلاق و هوشمند است . رویکردهای کلیدی نوکو برای انجام این ماموریت ایجاد بستری ساده و فراگیر و تولید محتوای معتبر و کاربردی می باشد . نوکو با ارائه خدمات آموزشی ، مشاوره ای و سرگرمی در دنیای مجازی این ماموریت را محقق می سازد.

به طور کلی مخاطبین نوکو به دو دسته والدین و فرزندان دسته بندی می شوند ، در قسمت مربوط به والدین ، سرفصل هایی چون: بارداری، پزشکی و سلامت، روانشناسی و تربیت، فرزند من و زندگی پلاس طراحی شده تا بتواند مرجع مناسبی در جهت افزایش آگاهی در مسیر رشد و تربیت کودک و همچنین افزایش مهارت های فردی زندگی ، برای والدین عزیز باشد.

در قسمت مربوط به فرزندان محتواهایی در جهت رشد هوش و خلاقیت ، پرورش استعداد ، ارتقای دانش ، قصه و داستان و بازی و سرگرمی کودک شما گنجانده شده است تا فرزندتان بتواند با استفاده از آنها رشدی خلاق ، توأم با آموزش و سرگرمی های مفید و آموزنده داشته باشد.

محتوای نوکو را می توانید در وبسایت www.noko.ir ببینید و همچنین می توانید اپلیکیشن نوکو را از وبسایت نوکو و دیگر بازارهای انتشار اپلیکیشن دانلود کنید.

شماره خبر: 42876
تاریخ: جمعه 25 مرداد 1398  1:02 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط