• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

استراتژي جديدکميسيون اروپا براي توسعه رايانش ابري

ICTPRESS - نيلي کروز معاون رييس کميسيون اروپا اعلام کرد که اين کميسيون يک استراتژي جديد براي توسعه رايانش ابري دارد.

به گزارش ICTPRESS به نقل از طيف؛ کميسيون اروپا جزئيات مربوط به استراتژي جديد خود در مورد توسعه رايانش ابري را منتشر کرده است که براساس آن ادعا مي‌کند 2.5ميليون شغل جديد ايجاد خواهد شد و توليد ناخالص داخلي سالانه را تا سال 2020 در کشورهاي اتحاديه اروپا به 160ميليارد يورو افزايش خواهد داد. به اعتقاد نيلي کروز، به نظر مي‌رسد برنامه "توسعه رايانش ابري در اروپا"، سرعت استقبال از خدمات ابري در اين منطقه را افزايش خواهد داد.
نيلي کروز، معاون رييس کميسيون اروپا
به عقيده کروز، "رايانش ابري يک عامل تغييردهنده براي اقتصاد اروپا است و اگر کميسيون اروپا اقدامي انجامي ندهد، منافع اقتصادي را از دست خواهيم داد. ما بايد به بازار انبوه دست پيدا کنيم و مجموعه قوانيني واحد را در سرتاسر اروپا اجرا کنيم. البته بايد ريسک‌ها و چالش‌هاي پيش روي توسعه رايانش ابري را نيز به طور دقيق مورد بررسي قرار دهيم."
اين کميسيون معتقد است که فقدان استانداردهاي مشترک مانعي بر سر راه شرکت‌ها براي استقبال از خدمات ابري است، زيرا در مورد امنيت اطلاعات داخلي و مشتريان خود بسيار نگران هستند. همچنين استراتژي کميسيون اروپا در مورد امنيت سايبري نيز طي ماه‌هاي آينده پيشنهاد خواهد شد.
لازم به ذکر است که گروه علمي تحليلي طيف قصد دارد همايشي با عنوان "خدمات چندرسانه‌اي باند وسيع: از سياست‌گذاري تا اجرا" را برگزار نمايد که يکي از سخنرانان کليدي آن، آقاي توماس کروويلا مديرعامل بخش خاورميانه و آفريقاي جنوبي شرکت ADL، به بررسي موضوع نقش رگولاتورها در توسعه دسترسي به باندوسيع و تجربه ساير کشورها و امکان اجراي آن در ايران مي‌پردازد. اين همايش در تاريخ 8آبان ماه 1391 در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما برگزار خواهد شد.
علاقمندان به کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به سايت www.teyf.ir مراجعه كنند يا با شماره 88513810 تماس حاصل كنند.

شماره خبر: 12444
تاریخ: یکشنبه 16 مهر 1391  10:46 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط