• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

انتشار اظهارنظر انتقادی استیو جابز درباره تیم کوک

57906789ICTPRESS - "استیو جابز" بنیانگذار فقید شرکت "اپل" راجع به جایگزین خود یعنی "تیم کوک" انتقادی داشته که به تازگی منتشر شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، استیو جابز بنیانگذار فقید شرکت "اپل" پیش از مرگ خود نسبت به "تیم کوک" انتقاد کرده و گفته بود که "تیم کوک مرد طراحی و تولید نیست".

این اظهارات رو گذشته در جریان مصاحبه والتر ایزاکسون نویسنده کتاب زندگینامه جابز با شبکه "سی‌ان‌بی‌سی"(CNBC) پخش شد. جابز این حرف‌ها را در سال ۲۰۱۱ گفته بود.

تیم کوک مدیرعامل کنونی اپل بیشتر به خاطر اقدامات مدیریتی اش معروف است.

وی در اپل بیشتر به خاطر مباحث منطقی و استدلالی معروف است نه تولید محصولات.

این در حالی است که خروج "جانی آیو"(Jony Ive) با نام کامل "جاناتان آیو" از شرکت اپل هفته گذشته رسماً تأیید شد، اما با توجه به اظهارنظر اخیر جانی آیو، این جدایی ممکن است سال‌ها پیش به دلیل تغییر مسیر اپل از تمرکز روی طراحی آغاز شده باشد.

بر خلاف نوع متفاوت ارتباط جابز با کوک، جابز با "جانی آیو" در طراحی مهم‌ترین محصولات اپل از قبیل "آی پاد"، "آیفون" و "پردیس دانشگاهی اپل" همکاری و مشارکت کرد.

گزارش‌های متعددی از منابع ناشناس نشان می‌دهد که آیو از بی‌علاقگی تیم کوک به طراحی دلسرد شده است، به خصوص با توجه به همکاری و رابطه نزدیکی که آیو با استیو جابز مدیرعامل فقید سابق اپل داشته است.

منابع مطلع می‌گویند، آیو چندی است خیلی کمتر از گذشته در دفاتر اپل حضور پیدا می‌کند.

گفته می‌شود آیو پس از معرفی اپل واچ جدید دیگر به ندرت در دفاتر اپل ظاهر می‌شود.

 

شماره خبر: 42511
تاریخ: سه شنبه 18 تیر 1398  11:16 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط