• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کنفرانس ضد هکری بوداپست پایان یافت

ICTPRESS - در کنفرانس ضد هکری اخیر که با هدف حمایت از کاربران در برابر حملات رایانه ای پیچیده و سازمان دهی شده در بوداپست پایتخت مجارستان برگزار شد متخصصان درخصوص ...

تبدیل شدن حملات سایبری به یکی از بزرگترین بحران های امنیتی زندگی بشرهشدار دارند .
به گزارش ICTPRESS به نقل از " تی جی دیلی" در این کنفرانس دو روزه که با حضور متخصصان امنیتی و جمعی از هکرهای معروف و سرشناس جهان برگزار شد بیش از 30  مقاله در خصوص عناوینی همچون حفاظت از پایگاه داده ها بحث و گفت و گو شد .
هدف از برگزاری این کنفرانس گرد هم آوردن مقامات امنیتی ومتخصصان رایانه ای از مجارستان ودیگرکشورهای جهان دریک فضای غیر رسمی به منظور مبادله اطلاعات درخصوص امنیت رایانه ای ورویارویی با اقدامات هکری اعلام شده است .
گزارش ها حاکی است بسیاری ازمتخصصان امنیت رایانه ای همچونBruce  Scheierوهکرهای رایانه ای مشهورجهان همچونMitch Altmanکه یکی ازشناخته شده ترین هکرهای رایانه ای درآمریکا است،دراین کنفرانس دوروزه حضورداشتند .
گزارش ها حاکی است علاوه بر راه های حفاظت از امنیت داده ها و اطلاعات شخصی افراد، مضمون وب 2 و تغییر نوع کاربری وب نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
طبق گفته CsabaKrasznai برگزار کننده پیشین این کنفرانس موسوم به کنفرانسHacktivity ، وب 2 یکی از فناوری هایی است که این روزها زیاد مورد استفاده کاربران جهانی قرار دارد .
وی تصریح کرد فناوری  وب 2 می تواند به تهدیدی بزرگ برای شرکت ها و دولت ها مبدل شود و ایجاد معیارهای امنیتی برای حفاظت بیشتر از این فناوری امری ضروری است .
گفتنی است بیش از یک هزار متخصص در این کنفرانس دو روزه شرکت داشتند .

Anti-Hacking Conference Concludes In Hungary

A recent anti-hacking conference pointed out the importance of protection against increasingly sophisticated computer piracy as the Internet begins to become a bigger part of daily life.

شماره خبر: 7991
تاریخ: سه شنبه 30 شهریور 1389  11:09 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط