• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

رشد 69 درصدی سود خالص آدوب در سه ماهه سوم سال

ICTPRESS - شرکت آدوب سیستم از افزایش 69 درصدی سود خالص این شرکت در سه ماهه سوم سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

به گزارش  ICTPRESSبه نقل از " رویترز" این شرکت که مقراصلی آن در کالیفرنیا قرار دارد در سه ماهه سوم سال سودی بالغ بر 230.1 میلیون دلارداشته که این به معنای رشد 44 سنتی سود هرسهم دراین شرکت بوده است .سود خالص این شرکت در سه ماهه سوم سال گذشته 136 میلیون دلار ارزیابی شده بود .
گزارش ها حاکی است میزان درآمد این شرکت نیز به 990.3 میلیون دلار رسیده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 697.5 میلیون بوده است. بسیاری از تحلیل گران حد اکثر درآمد آدوب درسه ماهه سوم سال که تا سوم سپتامبر به پایان رسید را 985 میلیون دلار ارزیابی کرده بودند .
این شرکت میزان درآمد خود درسه ماهه جاری را بین 950 تا یک میلیارد دلار ارزیابی کرده که این رقم بسیار پایین تر از 1.3 میلیارد دلاری است که تحلیل گران بازار فناوری اطلاعات برای سه ماهه چهارم این شرکت پیش بینی کرده اند .
گفتنی است شرکت آدوب در این دوره سه ماهه 174 نیروی جدید به گروه پرسنلی خود اضافه کرده و هم اکنون 8 هزار و 715 نفر برای این شرکت کار می کنند .

Adobe 3Q net income soars, outlook disappoints
Adobe Systems Inc. posted a 69 percent jump in quarterly net income Tuesday but its shares tumbled after the software company said its revenue in the current quarter would be less than what Wall Street expected.

 

شماره خبر: 8001
تاریخ: چهارشنبه 31 شهریور 1389  9:43 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط