• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بی علاقگی بزرگسالان به برنامه های گوشی تلفن همراه

ICTPRESS - بررسی های انجام شده از سوی موسسه تحقیقاتی پیو نشان می دهد که تعداد زیادی از بزرگسالان آمریکایی علاقه ای به نصب اپلیکیشن ها و استفاده از نرم افزارهای مخصوص استفاده بر روی گوشی های تلفن همراه ندارند .

به گزارش ICTPRESS : طبق آمارارائه شده از سوی موسسه تحقیقاتی پیو ، هم اکنون از مجموع کاربران بزرگسال تلفن همراه در آمریکا 35 درصد از اپلیکیشن ها و نرم افزارهای موبایلی استفاده می کنند و از این تعداد هم تنها 24 درصد از این برنامه های اجرایی استفاده مستمر می کنند .
گزارش ها حاکی است ، طبق آمارهم اکنون 82 درصد کل بزرگسالان آمریکایی کاربر تلفن همراه به شمار می روند و از این تعداد 29 درصد تاکنون حد اقل یک بار اقدام به خرید یک نرم افزار برای گوشی تلفن همراه خود کرده اند .
بررسی ها نشان می دهد که علاقه کاربران بزرگسال زن به این برنامه ها به مراتب کمتر از کاربران بزرگسال مرد است .
گفتنی است بر خلاف بزرگسالان برنامه های تلفن همراه در میان جوانان طرفداران زیادی دارد وبنابر آمار پیو  79 درصد کاربران آمریکایی مابین 18 تا 29 سال از این برنامه و اپلیکیشن ها بر روی گوشی های خود استفاده می کنند .

Pew study on mobile apps finds young people are the biggest app users
Amidst the findings of a new Pew Research Report, people who use mobile applications to get their news are currently still in the minority of how people receive their media. 

Consumers who do receive news this way tend to be younger and better educated than non-users and they also are more engaged with the news if they get it through mobile

شماره خبر: 8007
تاریخ: چهارشنبه 31 شهریور 1389  12:06 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط