• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

آسیا پر رونق ترین بازار فیس بوک شناخته شد

ICTPRESS - طبق گفته مدیر ارشد وب سایت اجتماعی فیس بوک ، به رغم محدودیت هایی که در برخی کشورها همچون چین برای ...

عضویت در فیس بوک وجود دارد ، هم اکنون آسیا به لحاظ تقاضای بالای عضویت دروب سایت های اجتماعی بزرگترین و پر رونق ترین بازار برای فیس بوک به شمار می رود.

به گزارش ICTPRESS به نقل از " کاپیوتر ورلد"  Blake Chandlee ، یکی از مدیران اجرایی ارشد وب سایت فیس بوک در سنگاپور اعلام کرد که در کشوری مانند سنگاپور از کل جمعیت 5 میلیون نفری 3 میلیون نفر عضو وب سایت فیس بوک هستند .
وی در مراسم افتتاح نخستین شعبه فروش فیس بوک  در کشور آسیایی سنگاپور اعلام کرد در حال حاضر 500 میلیون نفر در جهان کاربر فیس بوک هستند  و هنوز بسیاری از بازارها همچون بازارهای آسیایی ، خاورمیانه ای آفریقایی و اروپایی و آمریکای لاتین پتانسیل بالایی برای عضویت در فیس بوک دارند .
گفتنی است فیس بوک که از سال 2004 بنیان گذاری شده و تاکنون تعداد زیادی شعبه تجاری در اقصی نقاط جهان راه اندازی کرده تاکنون هیچ آماری از میزان درآمد و نتایج مالی شرکت خود اعلام نکرده اما طبق ارزیابی های شرکت تجاری eMarketer میزان درآمد این شرکت از محل آگهی سالانه بیش از یک میلیارد دلار است .

Facebook says Asia is fastest-growing market
Asia is the fastest-growing region for new subscribers to social networking site Facebook despite restrictions on access in China, a senior company executive said on Tuesday.

شماره خبر: 8023
تاریخ: جمعه 2 مهر 1389  8:13 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط