• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

رشد روز افزون خوانندگان محتوای الکترونیکی

ICTPRESS - با آنکه دوستداران کتاب هیچ گاه حاضرنیستند کتاب های کاغذی خود را با گجت های الکترونیکی جایگزین کنند اما بررسی ها نشان می دهد که ...

در کشوری همچون ایالات متحده روز به روزبرتعداد دارندگان گجت های الکترونیکی و خوانندگان محتوای الکترونیکی افزود می شود.
به گزارش ICTPRESS به نقل از " رویترز" بررسی ها نشان می دهد که در حدود 8 درصد خوانندگان آمریکایی یکی از انواع کتاب خوان های الکترونیکی را دارا هستند و طبق ارزیابی های صورت گرفته از سوی موسسه Harris Interactive در حدود 12 درصد آمریکایی ها یا به عبارتی از هر 8 نفر یک نفر قصد دارد طی 6 ماه آینده اقدام به خرید یک کتاب خوان الکترونیکی کند . 
متخصصان این موسسه تحقیقاتی بر این اعتقادند که با توجه به افزایش روزافزون تعداد این کتاب خوان ها در بازار بی شک در آینده عادات کتاب خوانی آمریکایی ها تغییر کرده  و شاید بسیاری درمقابل این فناوری بایستند اما باز هم آینده پر رونقی در انتظار این کتاب خوان های الکترونیکی است .
طبق آمارگیری صورت گرفته از 2 هزار و 775 بزرگسال آمریکایی ، یک پنجم کل دارندگان کتاب خوان های الکترونیکی طی یک سال گذشته حداقل 21 کتاب الکترونیکی خریداری کرده اند و کتاب های الکترونیکی 3 درصد کل بازار فروش کتاب این شرکت را در اختیار دارند اما بسیاری از تحلیل گران بر این اعتقادند که تا سال 2015 این رقم 4 برابر افزایش خواهد یافت .

E-readers gain traction, spur sales: poll
Electronic readers have surged in popularity in recent years and will continue to gain traction with Americans, but they might remain a niche device coveted mostly by avid bibliophiles.

شماره خبر: 8025
تاریخ: جمعه 2 مهر 1389  8:50 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط