• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری جشنواره ورزشی خانوادگی توانمندی های توان یاب

image001ICTPRESS - جشنواره ورزشی خانوادگی توانمندی های توان یاب جمعه 4 اردیبهشت ساعت 16 در بام تهران برگزار می شود.

به گزارش ICTPRESS به نقل از روابط عمومی مجتمع رعد ، جشنواره ورزشی خانوادگی توانمندی های توان یاب توسط مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با همکاری انجمن های فعال حوزه معلولان روز جمعه 4 اردیبهشت از  ساعت 16 در محل بام تهران (تله کابین توچال) با حضور توان یابان شهر تهران به همراه خانواده هایشان به صورت پیاده روی و انجام مسابقات ورزش همگانی برگزار خواهد شد.
رضا سخن سنج دبیر ستاد برگزاری جشنواره با اعلام این مطلب گفت: این جشنواره شامل: مسابقات ورزشی، تفریحی از جمله پینگ پنگ، طناب کشی، تیروکمان، دارت، ایردارت، بوچیا ، فوتبال دستی،پرتاب پنالتی، بهکاپ و بازی های فکری و نیز اجرای جُنگ فرهنگی  هنری با حضور ورزشکاران، هنرمندان محبوب و اهدا جوایز ورزشی و قرعه کشی عمومی خواهد بود.
وی افزود: با برنامه ریزی های به عمل آمده در این همایش علاوه بر مسئولان ورزش کشور، قهرمانان پارالمپیکی و جهانی، هنرمندان شرکت خواهند کرد.
دبیر ستاد برگزاری افزود : برای حضور توان یابان وسیله ایاب و ذهاب در نظر گرفته شده است که علاقمندان می توانند برای ثبت نام و هماهنگی با شماره تلفن 44217780 تماس حاصل فرمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت خیریه رعد به نشانی www.raad-charity.org  مراجعه نمایند.

شماره خبر: 22116
تاریخ: دوشنبه 31 فروردین 1394  11:16 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط