• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سازمان نصر تهران یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک را برگزار می کند

nasrICTPRESS - سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک را با هدف گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی در خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات و با حضور 30 شرکت بزرگ این حوزه برگزار می کند.

به گزارش ICTPRESS به نقل از روابط عمومی سازمان نصر تهران، اصغر رضانژاد، دبیر سازمان با اعلام این خبر گفت: دبیرخانه و کمیته ورزشی سازمان پس از برگزاری موفق ده دوره جام انفورماتیک یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک را با هدف ترویج وحدت رویه و همدلی میان اعضای سازمان و با محور تقویت رقابت سالم میان فعالان حوزه ICT برگزار می کند.
رضانژاد با اشاره به تاریخ برگزاری این رقابت ها گفت: مسابقات فوتسال جام انفورماتيک بر اساس برنامه زمانبندي صورت گرفته، از روز جمعه  27شهریورماه جاری آغاز شده  و در نهایت روز جمعه 15 آبان ماه با تعيين تيم قهرمان، خاتمه خواهد يافت.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در این دوره از مسابقات 30 تیم از شرکت ها و فروشگاه های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران حضور دارند.
رضانژاد در جلسه هماهنگی و قرعه کشی تیم های شرکت کننده با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات گفت: تلاش براین است تا این مسابقات ضمن جلب مشارکت اعضا و تقویت نشاط در خانواده بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتواند نمونه شایسته ای از یک حرکت فرهنگی در صنف باشد.
در این مراسم شهرام زندیه وکیلی، مسئول کارگروه برگزاری مسابقات ورزشی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران به تشریح قوانین و مقررات حاکم بر مسابقات فوتسال پرداخت و تاکید کرد: در این دوره از مسابقات که براساس آئین نامه اجرایی مدون و جامع برگزار می شود، رعایت نظم و انضباط و قوانین مورد توافق تیم های شرکت کننده، اهمیت بسزایی دارد.
زندیه وکیلی ادامه داد: تمامی مقررات فدراسیون فوتبال در این دوره از رقابت های فوتسال حاکم است. امیدواریم با رعایت همه جانبه این قوانین از سوی تیم ها و عملکرد صحیح داوران حرفه ای حاضر در این مسابقات ، شاهد رشد روزافزون سطح برگزاری رقابت های ورزشی در صنف انفورماتیک باشیم.
وی با مثبت ارزیابی کردن برگزاری جام انفورماتیک پس از برگزاری موفق این رقابت ها طی 10 دوره گذشته گفت : قطعا این مسابقات که با هدف ایجاد وحدت و دوستی بیشتر میان اعضا ی صنفIT برگزار می شود، باید زمینه را برای انسجام بیشتر میان شرکت های بزرگ و کوچک صنف فناوری اطلاعات فراهم کند.
در این دوره از مسابقات فوتسال جام انفورماتیک 30 تیم از  شرکت ها و فروشگاه های بزرگ حوزه فاوا همچون همکاران سیستم، فناپ، صنایع ماشینهای اداری ایران، پارس آتنا دژ، مجتمع کامپیوتر پایتخت، سازگار ارقام ، خدمات انفورماتیک، خدمات انفورماتیک راهبر، مهندسی سیستم یاس ارغوانی، چارگون، پردازش موازی سامان، امن افزار گستر شریف، ایران رهجو،  شاتل، آزاد نت رسانه، گروه دوران،داده پردازی ایران اتیک پارس، تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، صمیم رایانه ، فناوری اطلاعات و ارتباطات کاریان ، آریا همراه سامانه، سفیر آبی آرام، گسترش فناوری های نوین کشاورز ، کارت اعتباری ایران کیش، خدمات آواژنگ حضور دارند.
در یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک که قرار است در مجموعه ورزشی دانیال واقع در منطقه آجودانیه تهران برگزار شود، حضور برای عموم صنف و خانواده های آنها آزاد است.

شماره خبر: 24506
تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1394  1:15 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط