• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

رویکرد جدید پست بهره وری بیشتر و جلوگیری از فرسودگی سرمایه هاست

3972e911-8f12-4db6-b9ee-047643ec389d_20190520_145900ICTPRESS -عضو هیات مدیره در جلسه معارفه سرپرست جدید پست استان مازندران بر افزایش بهره وری و جلوگیری از استهلاک سرمایه ها تاکید کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، علیرضا زرگوش در جلسه ای که به منظور معارفه سرپرست جدید پست مازندران برگزار شده بود با اشاره به 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات  گفت: ارتباطات در توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جامعه تاثیر بسیار بزرگی دارد و امروزه براساس این شاخص توسعه یافتگی کشورها سنجش می شود.

وی پست را یکی از مهم ترین پایه های ارتباطات خواند و گفت: نقش و اثر گذاری شبکه پستی در توسعه فضای کسب و کار و کاهش هزینه های سربار ملی به اثبات رسیده و به همین دلیل دولت ها سرمایه گذاری زیادی در این بخش می کنند.

زرگوش همچنین، توجه به ارتقاء کیفیت خدمات و مشتری مداری را عامل اصلی موفقیت پست برشمرد و خواستار سرعت بیشتر در سیر مرسولات و دقت در ارائه خدمات شد.

این عضو هیئت مدیره، توجه به مدیریت هزینه و تلاش برای تحقق اهداف از پیش تعیین شده را در موفقیت پست استان موثر دانست و گفت: همدلی،تعامل و مسئولیت پذیری همکاران بهترین راه رسیدن به اهداف شرکت ملی پست است.

معین استان مازندران همچنین اجرای طرح تحول پست در سال 98 و اتخاذ رویکرد سکوی ارایه خدمات با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را مهمترین استراتژی پست در سال جاری برشمرد.

علیرضا زرگوش در ادامه گفت: یکی از مهم ترین اقداماتی که باید هر چه سریع تر به مرحله اجرا درآید، پروژه قیمت تمام شده است تا از این طریق مطالبات مربوط به خدمات پایه قابل وصول شود.

وی بر پیگیری وصول مطالبات استانی، استفاده از فضاهای مازاد  تاکید کرده و در خصوص نحوه صدور احکام کارکنان در سال جاری نیز مطالبی بیان کرد.

عضو هیئت مدیره در این جلسه از خدمات اسماعیل بوداغی که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، تقدیر کرده و حسین کرمی را که پیش از این رئیس پست شهرستان ساری بود به عنوان سرپرست اداره کل پست استان مازندران معرفی نمود.

شماره خبر: 41955
تاریخ: دوشنبه 30 اردیبهشت 1398  6:03 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط