• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بکارگیری گجتهای پوشیدنی برای دوچرخه سواران

ICTPRESS - با همکاری سامسونگ و شرکت تولیدکننده دوچرخه Trek ، امکانات ویژه‌ای برای دوچرخه‌سواران حرفه‌ای و معمولی روی دستگاه‌های پوشیدنی و موبایل‌های هوشمند فراهم می شود.

به گزارش ICTPRESS ، شرکت سامسونگ الکترونیک از همکاری خود با شرکت Trek Bicycle که یکی از تولیدکنندگان پیشتاز دوچرخه در سراسر جهان است، خبر داد.
یانگی لی معاون اجرایی واحد جهانی بازاریابی، فناوری اطلاعات و ارتباطات موبایل شرکت سامسونگ الکترونیک گفت: "آمادگی جسمانی و سلامت بخش مهمی از زندگی مردم است و سامسونگ همواره بر ادغام این موضوع در دستگا‌ه‌های هوشمند تأکید داشته است. از طریق همکاری با شرکت Trek ما قادر خواهیم بود نیاز دوچرخه‌سواران را برای بهبود تعاملات آنها با دستگاه‌های موبایل بهتر درک کنیم و به ورزشکاران این امکان را بدهیم تا در طول فعالیت ورزشی خود در ارتباط و فعال باشند."
سامسونگ برای شناسایی فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی تیم مسابقات شرکت Trek که یک تیم دوچرخه‌سواری حرفه‌ای است و در تور جهانی UCI رقابت می‌کند همکاری نزدیکی با این شرکت خواهد داشت. تیم مسابقات در تمرینات خود از دستگاه‌های موبایل استفاده خواهند کرد تا بهره‌وری خود را افزایش دهند.
با استفاده از دستگاه‌های پوششی، تیم مسابقات این امکان را دارد تا بر سلامت، ریتم و سرعت ورزشکاران نظارت بهتری داشته باشد. از طریق تبلت‌های سامسونگ نیز تیم مسابقات این امکان را خواهد داشت تا به صورت موثرتری استراتژی خود را تعیین، با ورزشکاران ایجاد ارتباط و برای مسیرهای مسابقه برنامه‌ریزی کند.
بازخوردهای دریافت‌شده از تیم دوچرخه‌سواری همچنین در توسعه محصولات آتی این کمپانی و پیشرفت‌هایی با هدف ارتقای دستگاه‌های موبایل دیده خواهد شد.
سامسونگ محصولاتی از قبیل گلکسی S5، Gear portfolio (Gear, Gear 2, Gear Fit) و تبلت‌ها را در اختیار تیم دوچرخه‌سواری و مربیان قرار خواهد داد.
جو ودبونکوور معاون واحد توسعه محصول و بازاریابی شرکت Trek می‌گوید: "شرکت Trek راه یافتن فناوری‌های جدید به ورزش را دنبال می‌کند و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که در این راه با شرکت سامسونگ همسو شده‌ایم. ما معتقدیم نوآوری‌های سامسونگ، تجربه دوچرخه‌سواری را برای تیم‌های حرفه‌ای دوچرخه‌سواری و سایر دوچرخه‌سواران سراسر جهان متحول خواهد کرد."
با دستگاه‌های گلکسی S5 و Gear، سامسونگ راه‌حل‌های مرتبط با سلامت و فناوری خود، از جمله S Healt 3.0، قابلیت‌های HRM و آمادگی جسمانی را معرفی کرد.
این شرکت متعهد است به تلاش‌های خود برای کمک به مردم برای فعال بودن و داشتن تناسب اندام ادامه دهد و به صورت مداوم به دنبال فرصت‌های جدید باشد تا فناوری‌های جدید خود را در اختیار مصرف‌کنندگانی قرار دهد که از ورزش در زندگی روزمره لذت می‌برند.

شماره خبر: 19120
تاریخ: یکشنبه 15 تیر 1393  12:53 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط