• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اچ‌تی‌سی گوشی ارزان قیمت بلاک‌چین را اواخر 2019 وارد بازار می‌کند

1398-02-22 HTC Exodus_ictpressحمید نیک روش - ICTPRESS - اچ‌تی‌سی درباره حضور خود در حوزه گوشی‌های رمزنگاری شده بسیار جدی است؛ این شرکت تایوانی خبر از یک نسخه ارزان قیمت از خانواده پرچم‌دار Exodus به‌نام Exodus 1s می‌دهد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از انگجت، درباره مشخصات این گوشی میان رده اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما تنها چیزی که تقریبا مشخص است قیمت 250 تا 300 دلاری آن است.
به گفته سخنگوی اچ‌تی‌سی، Exodus 1s در اواخر سه ماهه سوم سال جاری میلادی وارد بازار می‌‌شود؛ اما تمام مشخصات اصلی آن مانند پردازنده، نمایشگر و دوربین یا دوربین‌های آن فعلا در حد یک راز باقی می‌ماند.
با این حال، اچ‌تی‌سی یکی از مشخصات خیلی جالب این گوشی را منتشر کرد؛ گوشی اچ‌تی‌سی Exodus 1s به‌صورت یک نود کامل دو برابر خواهد شد.
بدین معنی که این گوشی به عنوان یکی از نقاط پخشی عمل می‌کند تا بتواند تراکنش‌های روی بلاک‌چین بیت‌کوین را اعتباردهی کرده و آن ‌را انتقال دهد.
البته «فیل چین»، DCO در اچ‌تی‌سی می‌گوید: این گوشی قادر به استخراج ارزهای رمزنگاری شده نیست؛ اچ‌تی‌سی امیدوار است که گوشی Exodus 1s مورد استقبال افرادی که به شدت دنبال ارزهای رمزنگاری شده هستند و می‌خواهند از بلاک‌چین‌های عمومی پیشتیبانی کنند قرار بگیرد.

 

 

 

گزارش: مهندس حمید نیک روش

توئیترHamidNikravesh@

شماره خبر: 41828
تاریخ: یکشنبه 22 اردیبهشت 1398  11:58 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط