• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

روباتی که بکمک هوش مصنوعی وکالت میکند

ICTPRESS – هوش مصنوعی ابزاری کارآمد در تمام عرصه‌های زندگیست؛ از بازیهای پیچیده گرفته تا دیباگ کردن برنامه‌های کامپیوتری یا کمک به پزشکان برای مقابله با سرطان.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از دیجیتال‌ترندز، این هفته یکی از مقامات مایکروسافت در خصوص AI گفت: هوش مصنوعی مهمترین فناوری است که در حال حاضر در روی زمین وجود دارد و همه در حال کار بر روی آن هستند.

یکی از بزرگترین شرکتهای حقوقی در آمریکا بنام Baker & Hostetler اعلام کرد که یک وکیل AI را به تیم وکلای خود اضافه کرده است. این روبات «راس» نام دارد و توسط واتسون آی‌بی‌ام پشتیبانی میشود. قرار است از «راس» در کوئریهای زبان طبیعی و جستجوهای مربوط به آن بمنظور کمک به وکلای دیگر استفاده شود تا در پرونده‌های خود راحت‌تر به دفاع کردن بپردازند.

«راس» چهار نقطه قوت کلیدی دارد. وی قادر است دقیقترین جوابها را به سئوالاتی که پرسیده میشود بدهد. برخلاف موتورهای جستجو که هزاران پاسخ را به کاربر برمیگردانند این AI با بالاترین دقت ممکن پاسخ میدهد. دوم اینکه «راس» میتواند با مطالعه دقیق در متون حقوقی و رأیهایی که بتازگی صادر شده هرگونه تغییر در قانون را که میتواند اثر مثبت یا منفی روی نتیجه پرونده داشته باشد شناسایی کند و تشخیص دهد.

سوم اینکه بعنوان یک ماشین یادگیری «راس» بقدری کامل است که همه وکلا از آن استفاده میکنند و در آخر اینکه این AI روی تمام دستگاهها قابل استفاده است.

همین ویژگیها به وکلا اجازه میدهد تا بخوبی با «راس» در تعامل باشند. تنها کاری که «راس» انجام نمیدهد استفاده از وقت ناهار و استراحت است.

 

شماره خبر: 28577
تاریخ: یکشنبه 26 اردیبهشت 1395  7:30 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط