• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

روسیه به ساخت زیردریایی های هسته ای پس از سال 2020 ادامه میدهد

زیردریایی هسته ایICTPRESS - ویکتور چیرکوف، فرمانده نیروی دریایی روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد این کشور به ساخت زیردریایی های هسته ای بورئیBorei پس از سال 2020 ادامه خواهد داد.

به گزارش ICTPRESS ، ایگور ویلنیت، مدیرکل دفتر طراحی روبین که این زیردریایی ها را تولید کرده است، پیشتر از احتمال ساخت تعداد بیشتری از زیردریایی های بورئی خبر داده بود. 
چیرکوف در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دریایی که در سن پترزبورگ برگزار شده است گفت: « برنامه ما این است که ساخت زیردریایی های کلاس بورئی را پس از سال 2020 متوقف نکنیم.»
وی گفت: «تصمیم گیری درباره تعداد زیردریایی های کلاس بورئی که بعداً ساخته خواهد شد، به شرایط و تحولات در روابط بین المللی بستگی خواهد داشت.» 
چیرکوف تصریح کرد: «با توجه به تهدیدهایی که امروزه با آن رو به رو هستیم، احتمالاً نیاز به ساخت هشت زیردریایی جدید داریم، اما ممکن است در آینده تهدیدهای جدیدی بروز کند و ما نیاز داشته باشیم دست کم 12 زیردریایی بسازیم.» 
به گزارش خبرگزاری ایتارتاس از مسکو، انتظار می رود زیردریایی های کلاس بورئی نقش اصلی بازدارندگی هسته ای نیروی دریایی روسیه را در دهه های آینده ایفا کنند. روسیه قرار است تا سال 2020 هشت زیردریایی کلاس بورئی بسازد. تاکنون سه زیردریایی به نیروی دریایی روسیه تحویل داده شده است.

 

 

#ویکتور #چیرکوف #فرمانده #نیروی #دریایی#روسیه #روز #کشور #ساخت #زیردریایی #هسته ای #سال2020 

شماره خبر: 23477
تاریخ: پنجشنبه 11 تیر 1394  1:28 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط