• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

روحانی: راکتور اراک با همکاری دو عضو 1+5 مدرنیزه می شود

rohaniICTPRESS - رئیس جمهور گفت: فردو به مرکزی برای غنی سازی و تحقیقات جدید در زمینه هسته ای تبدیل می شود و راکتور اراک نیز با همکاری دو عضو گروه 1+5 مدرنیزه می شود.

به گزارش ICTPRESS، حجت الاسلام و المسلمین روحانی امروز چهارشنبه 25 شهریور 94 در نخستین گردهمایی شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت، افزود: در چارچوب توافق برجام زمینه برای حرکت و رشد سریع تر در مسیر تحقیق، توسعه و دانش جدید در بخش هسته ای صلح آمیز فراهم شده است.
وی تاکید کرد: امروز باید در فضای پساتحریم جهان را ببنیم و برای آن برنامه ریزی کنیم.
رئیس جمهور یادآور شد: فشارها و تحریم ها انگیزه مضاعفی را در مردم وطن دوست و علم دوست ایران ایجاد کرد تا غرور و عظمت خود را به منصه ظهور برسانند.
روحانی افزود: خداوند به ما استعداد کافی عنایت کرده است و سابقه فرهنگی بسیار درخشان و علمی از آن این کشور است.
وی ادامه داد: اگر به کتابخانه ها، مقاله ها و رساله های چند قرن گذشته مراجعه کنید، مشاهده می کنید که استناد به آثار بزرگان این سرزمین است.
رئیس جمهور تصریح کرد: فشارهای زیادی بعد از پیروزی انقلاب بر این مردم وارد شد و من می دانم این فشارها و تحریم ها کشور را با مشکل مواجه کرده است.
روحانی یادآور شد: هرگاه فشار، نیاز، غرور ملی و استعداد باهم ترکیب می شوند ، معجزه می آفریند و همچنین خودباوری، اعتماد بنفس و اتکا به خداوند را به همراه دارد.
نخستین گردهمایی مدیران 443 شرکت دانش بنیان در حوزه سلامت امروز 25 شهریور 94 با حضور رئیس جمهور، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دفتر رئیس جمهور در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

شماره خبر: 24553
تاریخ: چهارشنبه 25 شهریور 1394  9:18 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط