• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

دکتر عارف در گفتگوی اختصاصی با شبکه خبری ICTPRESS : توجه به زیرساخت ها با نگاه به بازار منطقه / حمایت جدی از صنعت ICT کشور + مصاحبه صوتی

ICTPRESS - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در اتاق خبر شبکه خبری فناوری نوین ICTPRESS در شانزدهمین نمایشگاه ایران تلکام در محل نمایشگاه های بین المللی تهران به گفتگو با مدیرمسئول این شبکه پرداخت و به حمایت از تولیدات بومی در حوزه فناوری های نوین در کشور تاکید کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، دکتر محمد رضا عارف گفت: در بخش حاکمیت باید مبنا تولیدات داخلی باشد و انتقال فناوری بطور جدی دنبال شود و بخش خصوصی هم باید خود را توانمند کند تا بتواند به جای دولت در دادن خدمات و سرویس‌ها دستاوردهای ارزشمندی داشته باشد.

 

 

دکتر عارف افزود: همچنین بخش خصوصی باید با نگاه بلند‌مدت و توجه به بحث توانمندسازی حرکت کند در این زمینه نکته‌ قابل توجه آنکه در خصوص صنعت باید بحث‌های تحقیق و توسعه مورد توجه قرار گیرد.

 

 

 

در ادامه و در فایل صوتی پیوست این خبر، می توانید صحبت های دکتر عارف را با محمد فواد رحمان سرشت مدیرمسئول شبکه خبری ICTPRESS بشنوید و آن را در صورت تمایل دانلود کنید:

 

شماره خبر: 24802
تاریخ: یکشنبه 12 مهر 1394  8:50 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط