• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مدیرمسئول ICTPRESS در برنامه نمودار "رادیو ایران" : جامعه اطلاعاتی ایران خواستار تولید و اطلاع رسانی محتوای ناب بومی + صوت

ICTPRESS - در پی حرکت های ملی همگام با رخدادهای جهانی در حوزه رسانه های دیجیتال، امروز جامعه اطلاعاتی ایران خواستار محتوای مناسب بومی و اطلاع رسانی طبقه بندی شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، محمد فواد رحمان سرشت ، صبح روز دوشنبه 26 بهمن 1394 با حضور در استودیوی رادیو ایران در سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در سخنانی در برنامه زنده نمودار از این شبکه رادیویی با بیان مطالب فوق تصریح کرد: شبکه ملی اطلاعات برای هر کشوری لازم است و لازم تر از آن اطلاعات بومی آن کشور است که در آن شبکه مبادله شود و این به منزله قطع ارتباطات جهانی آن کشور نیست بلکه زمینه ساز تجهیز شدن به ابزار قدرتمند محتوای مناسب و رسانه های کارآمد متنوع خواهد بود .

 

 

 

 

 


وی گفت: در این میان نقش رسانه های نوین در اطلاع رسانی طبقه بندی شده و نوعا تولید مناسب محتوای ناب برای این امر را پررنگ تر میکند.
وی تاکید کرد: ظهور و توسعه رسانه های برخط به منزله حذف رسانه های سنتی نیست بلکه فضا را برای کاربردی سازی هر کدام از این دو نوع رسانه به خوبی فراهم میکند. 
مدیرمسئول ICTPRESS در ادامه خاطرنشان کرد: همانطور که دانشمندان ما در عرصه های علمی و فناوری بین المللی مانند فناوری هسته ای پیشرفت های بسیاری داشته و افتخارات ملی به ارمغان آورده اند ، در حوزه تولید محتوای ناب بومی و همچنین اطلاع رسانی مناسب نیز میتوانیم شاهد شکوفایی بیش از پیش فعالان و نخبگان کشور خصوصا در عرصه رسانه های برخط باشیم.

 

 

 

 مشروح این برنامه را در فایل صوتی پیوست بشنوید و یا در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

radioiran_rahmansereshtدریافت فایل - 6MB

شماره خبر: 27351
تاریخ: دوشنبه 26 بهمن 1394  1:30 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط