• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سومین دوره مسابقات استریمر گیم آپارات برگزار می‌شود

ICTPRESS - سومین دوره مسابقات استریمر برگزیده سال آپارات گیم در تابستان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی آپارات، سومین دوره مسابقات استریمر برگزیده سال آپارات گیم در حالی برگزار می‌شود که تفاوت‌های ساختاری فراوانی در قیاس با دو دوره قبلی این مسابقات به چشم می‌خورد. 

این مسابقات از روز ۲۶ تیر آغاز و روز ۲۶ شهریور به پایان خواهد رسید. لازم به ذکر است به دلیل ایام عزاداری محرم مسابقات به مدت یک هفته (از ۲۳ تا ۲۹ مرداد) تعطیل است و در این یک هفته به دلیل ایام عزاداری، امتیازها شمارش نخواهد شد. 
مسابقه استریمرهای آپارات به مدت ۸ هفته برگزار خواهد شد. ۸ هفته جذاب که ۶ هفته آن رقابت میان تمامی استریمرهای آپارات به شمار می‌رود و ۲ هفته آن به رقابت میان استریمرهای تازه‌کار اختصاص یافته است.
لازم است بدانید که در مجموع 200 میلیون تومان جایزه نقدی به نفرات برتر این مسابقه اهدا می‌شود. هر هفته نیز به نفرات برتر جایزه اختصاص خواهد گرفت. 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به لینک مراجعه کنید. 
اولین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم 
همچنین اولین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم برگزار می‌شود. 
آپارات در نظر دارد مسابقه‌ای میان حامیان استریمرهای آپارات که نقش به سزایی در اعتلای فرهنگ استریم در کشور دارند برگزار کند. 
در این رقابت‌ها به افرادی که بیشترین حمایت از استریمرهای آپارات را به عمل بیاورند، یک دستگاه Xbox Series X اهدا خواهد شد. 
این تنها جایزه این مسابقه نیست و آپارات یک دستگاه Xbox Series S را بین همه افرادی که حداقل یک شانس داشته باشند، قرعه کشی خواهد کرد.   
این دوره از رقابت‌ها از ۲۶ تیر تا ۲۶ شهریور در جریان است و از این پس به صورت فصلی برگزار می‌شود.
شماره خبر: 50134
تاریخ: شنبه 26 تیر 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط