• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تعرفه‌ مکالمه‌ سیم‌کارت دائمی رایتل جزو پایین‌ترین‌هاست

IMAGE635879517691250000ICTPRESS - تعرفه‌ پایه‌ تماس سیم‌کارت‌های دائمی رایتل با همه‌ خطوط سراسر کشور برای هر دقیقه‌ 499 ریال و جزو پایین‌ترین تعرفه‌های مکالمه‌ی همراه در کشور است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، چندی است که طرح ترابرد‌پذیری شماره‌های تلفن همراه اجرایی شده است و در این میان برای جابه‌جایی مشترکان بین اپراتورهای سه‌گانه یکی از موضوعات مهم مباحث تعرفه‌ای است.

برای بررسی تعرفه‌ مکالمه اپراتورهای مختلف باید این نکته را به یاد داشت که هر یک از اپراتورها بر حسب دائمی یا اعتباری بودن سیم‌کارت مشترک و درون شبکه‌ای یا برون شبکه‌ای بودن مکالمات، رقم‌های متفاوتی را در حساب مشترک اعمال می‌کنند.

اما در خصوص سیم‌کارت‌های دائمی اپراتور اول ارتباطی کشور باید گفت که همراه اول برای هر دقیقه تماس مشترکان خود تعرفه‌ای معادل ۵۷۰ ریال در نظر گرفته که البته این تعرفه در اپراتورهای دوم و سوم یعنی ایرانسل و رایتل ۴۹۹ ریال تعیین شده است.

در بحث تماس‌های خارج از شبکه نیز در صورتی که مقصد تلفن سیار باشد، اپراتور دوم و سوم کشور یعنی ایرانسل و رایتل برای هر دقیقه تماس تعرفه‌ای معادل ۴۹۹ ریال را در نظر گرفته‌اند و همراه اول تعرفه ای معادل ۶۲۵ ریال در نظر گرفته است.

همچنین درباره‌ی تماس خارج از شبکه به مقصد تلفن ثابت، اپراتور اول تعرفه‌ای معادل ۵۷۰ ریال، اپراتور دوم و سوم هزینه‌ای معادل ۴۹۹ ریال را برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی خود اعمال می‌کنند.

بر این اساس، اپراتور اول کشور برای تماس با داخل شبکه‌ی همراه اول و یا تلفن ثابت تعرفه‌ی ثابتی در نظر گرفته و بیشترین تعرفه‌ی این اپراتور به بحث تماس با خارج از شبکه به مقصد تلفن همراه دو اپراتور دیگر مربوط می‌شود.

در همین حال، رایتل برای تمام موارد در سیم‌کارت دائمی‌اش تعرفه‌ی یکسانی را در نظر گرفته است که معادل ۴۹۹ ریال و جزو پایین‌ترین تعرفه‌های مکالمه در شبکه‌ همراه کشور است.

قابل ذکر است، مبنای محاسبه‌ تعرفه‌ مکالمه برای همه‌ تماس‌های همراه بر اساس تعرفه‌ ثانیه‌ای خواهد بود.

شماره خبر: 30145
تاریخ: دوشنبه 8 شهریور 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط