• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تأکید رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس بر تولید محتوای جذاب داخلی برای نسل جوان

ICTPRESS - محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج و رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 7مهر با حضور در نمایشگاه ایران تلکام 2016 از نزدیک با آخرین فناوری های عرضه شده شرکت های داخلی و خارجی آشنا شد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری ICTPRESS، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، الکترونیکی شدن فعالیت ها را امری ضروری دانست و به خبرنگار آی سی تی پرس گفت: با توجه به توسعه ای که در همراه اول، ایرانسل، رایتل، تلفن ثابت و ارزش های افزوده صورت گرفته شاهد کارهای بسیار خوب و مؤثری هستیم و ما باید به‌سمت فضایی برویم که بتوانیم خیلی از کارها را به صورت الکترونیکی انجام دهیم تا هزینه ها را پایین بیاوریم.

وی از این مسئله به‌عنوان یک راه‌کار مؤثر در حل مشکل ترافیک یاد کرد.

 

 

 

 


کولیوند در خصوص نقش ICT در روند توسعه کشور گفت: قطعا این روند در توسعه کشور نقش مهمی دارد. بی‌شک نمایشگاه تلکام می تواند محلی مناسب برای عرض اندام شرکت های دانش بنیان باشد تا آخرین دستاوردها و موفقیت‌های خود را به معرض نمایش بگذارند.
وی افزود: همچنین تولید نرم افزارهایی که پایه؛ اساس و امنیت آن داخلی است مسلما می تواند در توسعه نظام شهری ما به مراتب بهتر عمل کند.
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با تأکید بر تولید محتوای داخلی خوب گفت: باید روی سرویس هایی تمرکز کنیم که جوانان ما از نمونه های خارجی آن استفاده می کنند و به سرورهایی که در خارج از کشور قرار دارند وصل هستند. ما باید خودمان تولید محتوا کنیم آن‌هم محتوایی که جاذب باشد و بتواند مخاطب نسل جوان ما را جذب خود کند.

به گزارش آی سی تی پرس، 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران_تله_کام2016» از روز یکشنبه 4مهر تا چهارشنبه 7 مهر 95 برگزار شد.

بنابراین گزارش، شبکه خبری ICTPRESS منطبق با روال سالهای گذشته ضمن حضور در قالب غرفه در این نمایشگاه بزرگ (سالن6) و حمایت رسانه ای از آن، به تولید و اطلاع رسانی محتوای دیجیتالی مرتبط با موضوع این رویداد پرداخت.
برای دریافت آخرین اخبار رویدادهای فناوری در ایران و جهان و دریافت آخرین های ایران تله کام 2016 با سایت خبری www.ictpress.ir همراه باشید.
همچنین شما براحتی میتوانید با جستجوی کلید واژه «تلکام» در باکس جستجوی سایت آی سی تی پرس ، به همه اخبار این رویداد بصورت یکجا دسترسی یابید.

شماره خبر: 30484
تاریخ: پنجشنبه 8 مهر 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط