• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مبین‌نت در بین 200 شرکت برتر ایران

ICTPRESS - شرکت ارتباطات مبین نت در نوزدهمین همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI100)، رتبه 207 را کسب کرده است که نسبت به رتبه خود در سال گذشته 41 رتبه ارتقاء داشته است.

 به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در این همایش که روز دوشنبه 4 بهمن 95 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما (ج.ا.ا) برگزار شد، شرکت ارتباطات مبین‌نت توانست بالاتر از همه شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت و در جمع 500 شرکت برتر ایرانی قرار گیرد.  

 


 استانداردهای مورد نظر در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر، شاخص میزان فروش (درآمد) و 32 شاخص دیگر مانند شاخص‌های سودآوری و عملکرد، شاخص‌های صادرات، نقدینگی و شاخص‌های بدهی و بازار است. 

بر همین اساس مبین‌نت توانست رتبه 248 سال گذشته خود را با صعود 41 پله‌ای به رتبه 207 ارتقاء دهد که با این رتبه به یکی از شرکت‌های برتر در حوزه تله‌کام تبدیل شده است.

 شرکت ارتباطات مبین‌نت شیرینی این موفقیت بزرگ را ابتدا به کلیه‌ مشترکین خود که با اعتماد و وفاداری، راه را برای رسیدن به قله‌های موفقیت باز کرده‌اند و سپس به کارکنان خود که با تلاش و پشتکار، پایداری سازمان‌شان را تضمین کرده‌اند، تقدیم کرده و تبریک می‌گوید.