• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تماشا کنید: این ربات دستیار هنرمندان در خلق آثار هنری است

96431eae-934d-4404-9fa3-0caa07bde8d1ICTPRESS - خلق یک اثر هنری یا طراحی و چاپ دیجیتال امروزه به امری رایج تبدیل شده است. با این حال، بسته به کیفیت چاپگر، کاغذ و جوهر، نتیجه نهایی آن چیزی نیست که انتظارش را دارید. اما امروز قصد معرفی رباتی را داریم که می تواند این مشکل را حل کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این ربات که Line-us نام دارد دارای بازویی است که می تواند قلم را نگه دارد. به کمک اپ موبایل جانبی و اتصال به اینترنت، این ربات می تواند حرکات دست شما با موس یا قلم را دنبال کند. به این ترتیب، همانطور که شما روی نمایشگر یا تبلت خود طراحی می کنید، ربات به طور لحظه ای دست شما را دنبال می کند و هرآنچه که شما می کشید را تولید می کند.


این ربات کوچک است و برای بسیاری از کاربردها مناسب است و حتی می توان در بسیاری از امور روزانه از آن استفاده کرد. همچنین، با توجه به اینکه توانایی استفاده از قلم را دارد، محصول نهایی حس بهتری ایجاد می کند و طبیعی تر به نظر می رسد. این پروژه سرگرم کننده اکنون در وب سایت کیک استارتر در حال جذب سرمایه است، در نتیجه اگر مایل هستید به پیشرفت آن کمک کنید بد نیست سری به صفحه آن بزنید.

شماره خبر: 31833
تاریخ: پنجشنبه 14 بهمن 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط