• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کشف یک باگ آزاردهنده در محصول جدید گوگل

n00050567-bICTPRESS - به‌تازگی نقص جدیدی در مینی اسپیکر گوگل کشف‌شده است که این کمپانی برای رفع آن مجبور به از کار انداختن کلی پنل تاچ این دستگاه گشته است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، به‌تازگی نقص جدیدی در مینی اسپیکر گوگل کشف‌شده است که این کمپانی برای رفع آن مجبور به از کار انداختن کلی پنل تاچ این دستگاه گشته است.

  تعدادی از مینی اسپیکرهای عرضه‌ شده در کنفرانس پیکسل با نقص جدیدی مواجه بوده و به‌صورت 24 ساعته صدای کاربران خود را ضبط می‌کردند.
 
این نقص که توسط فردی به نام روساکوسکی از اندروید پلیس کشف شد موردبررسی مقامات گوگل قرار گرفت و عامل اصلی آن نیز مخدوش بودن پنل تاچ دستگاه و عدم کارکرد درست آن تشخیص داده شد.
 
در نتیجه گوگل برای رفع این نقص مجبور به عرضه به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی شد که پنل تاچ مینی اسپیکر جدید یادشده را از کار می‌انداخت.

 

 

 

یکی از مقامات گوگل در این رابطه بیان کرد که:«به مشکلی پی بردیم که شماری از دستگاه‌های گوگل هوم مینی را درگیر کرده بود و موجب شده بود تا سیستم تاچ آنها به‌درستی کار نکند. ما برای رفع این مشکل به‌روزرسانی جدیدی را در تاریخ 7 اکتبر عرضه کردیم.»

البته گوگل در جهت رفع این مشکل بسیار جدی عمل کرده و در همین راستا نیز از افرادی که مشکل آن‌ها با به‌روزرسانی یادشده حل‌نشده است درخواست کرده که با تماس با پشتیبانی گوگل خواستار تعویض کلی دستگاه خود شوند.
 
همچنین ازآنجایی‌که عرضه کلی این دستگاه در تاریخ 19 اکتبر تعیین‌شده است، گوگل برای برطرف سازی این نقص زمان بسیار کمی دارد و تمام تلاش خود را در جهت ریشه‌کن کردن این باگ به کار خواهد بست.

شماره خبر: 35111
تاریخ: دوشنبه 24 مهر 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط