• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

افزایش 95 درصدی رضایت مشتریان با آنلاین شدن خدمات چاپ

photo_2018-04-28_17-03-09ICTPRESS - مفید بنیان‌گذار و مدیرعامل چاپ آقا: عدم وجود سازوکار مناسب در صنعت چاپ باعث شد تا این استارتاپ را ایجاد کنیم؛ هدف چاپ ‌آقا ایجاد تغییری اساسی در فرآیند سفارش‌گذاری محصولات چاپی است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، چاپ ‌آقا یکی از بزرگترین شرکت‌های آنلاین صنعت چاپ محسوب می‌شود. رضا مفید بنیانگذار این استارتاپ دانش بنیان، در یک نشست خبری با اشاره به سابقه‌ 20 ساله‌ خود در صنعت چاپ، گفت: "عدم وجود یک سازوکار مناسب در صنعت چاپ باعث شد تا این استارتاپ را ایجاد کنیم. هدف چاپ ‌آقا ایجاد تغییری اساسی در فرآیند سفارش‌گذاری محصولات چاپی است؛ این تغییر را بر اساس شناختی که در طول این سال‌ها از مشتریان به دست آوردیم ایجاد کردیم. نیازهایی که می‌توانستند به راحتی برطرف شوند اما در اختیار مشتری قرار نمی‌گرفتند، مانند ارائه‌ قیمت در زمان ثبت سفارش که پیش از این به مشتریان این صنعت ارائه نمی‌شد، اما برای اولین بار ما این مشکل را در چاپ آقا برطرف کردیم و دیگر نیازی نیست مشتری زمانی را برای انتظار دریافت قیمت صرف کند."

 

 

مفید در ادامه با اشاره به ارائه‌ خدمات مشاوره به مشتریان اعلام کرد: "امروز یکی از خدماتی که چاپ آقا بر اساس تشخیص نیاز مشتری، ارائه می‌کند، مشاوره است. با توجه به مبلغی که مشتری برای دریافت سفارش خود می‌پردازد، سرویس‌های مناسب آن سفارش را پیشنهاد می‌کنیم."

بنیانگذار این استارتاپ دانش بنیان ضمن اشاره به این موضوع که تا پیش از این ضمانت کیفیت خدمات چاپی مرسوم نبوده اظهار کرد: "ما نه تنها کیفیت فرآیند سفارش‌گذاری را تضمین می‌کنیم، بلکه برای اولین بار در این صنعت، کیفیت سفارش دریافتی را نیز ضمانت می‌کنیم و تمام تلاش ما جذب رضایت مشتری است به طوری که طبق نظرسنجی‌های انجام شده از مشتریان، توانسته‌ایم رضایتمندی 95درصدی را کسب کنیم."

 

 

رضا مفید با بیان اینکه مشتری می‌تواند از زمان سفارش‌گذاری، فرآیند سفارش خود را رهگیری کند، اذعان داشت: "با ایجاد سیستم نظرسنجی و کامنت‌گذاری مشتریان سعی کرده‌ایم که همه چیز را به صورت شفاف در اختیار سایر مشتریان قرار دهیم. ما به زودی چاپخانه‌ اختصاصی خود را راه‌اندازی خواهیم کرد و این خبری است که قطعا به افزایش کیفیت خدمات شرکت و افزایش رضایتمندی مشتریان کمک خواهد کرد."

استارتاپ چاپ ‌آقا امروز توانسته به صورت مستقیم برای 42 نفر شغل ایجاد کند و با برنامه‌ توسعه‌ خود این تعداد تا پایان سال 97 به 100 نفر خواهد رسید.

 

شماره خبر: 36373
تاریخ: شنبه 8 اردیبهشت 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط