• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

پیام خداحافظی نجاری به همکاران شبکه پستی

6790f679-8a1a-4a8d-b51e-cc08fa16f61d_20180904_094124ICTPRESS -غلامرضا نجاری عضو سابق هیئت مدیره شرکت ملی پست، که به افتخار بازنشستگی نائل شده طی پیامی خطاب به کارکنان و مدیران شبکه پستی از همکاران خود قدردانی و خداحافظی نمود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،در متن این پیام آمده است:

 

مدیران، معاونین، رؤسای ادارات و کارکنان فرهیخته شبکه پستی کشور

 

با سلام ؛

خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما عزیزان سپری کنم ، به یقین ادعا می کنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی، اخلاقی، علمی و فنی مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و اندیشمندم نصیب من شد.

 

همکاران عزیزم: 

اما هر آمدنی را رفتنی است و امید به تورق خاطرات شیرین از شما نشسته در عمق جانم  ترک خانواده دوست داشتنیم  را سهل تر می نماید، بر خود لازم می دانم به آیین سپاس مراتب قدردانی صمیمانه خود را نثار شما همکاران عزیز نمایم که همواره عزمتان در کار جزم ، دلتان سرشار از مهربانی و دستهایتان در کار و گامهایتان در حرکت بود .

امید که در این سالها  هر آنچه از قصورم بر دلهای پاکتان سنگینی نمود، با صفای روح خود بر من ببخشایید و با مهر جاودانتان حلالم کنید.

از درگاه حضرت حق تعالی برای تک تک شما همکاران عزیزم؛ سلامتی و بهروزی مسئلت نموده و خواهان آنم همواره موفقیت و نشاط رفیق راهتان باشد .

در پایان اذعان می  نمایم  که مهمترین و شیرین ترین دستاورد سالهای خدمت یافتن دوستانی صمیمی و بی نظیر چون شما می باشد که امیدوارم تا آخرین روز زندگی آن را حفظ نمایم .

 

                                                                                                                                                                                       ارادتمند غلامرضا نجاری

شماره خبر: 37555
تاریخ: سه شنبه 13 شهریور 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط