• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مزار شهدای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان های تابعه غبارروبی شد

37b60dcf-59a7-4047-9d8c-dfdb2fd85920_20180924_141854ICTPRESS - آیین غبارروبی مزار شهدای گرانقدر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ها و سازمان های تابعه در سومین روز هفته دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،در سومین روز از هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از ایثارگران، مدیران  و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های تابعه در بهشت زهرا مزار شهدای هشت سال جنگ تحمیلی غبارروبی شد.

در این مراسم، کارکنان و مدیران وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه با حضور بر مزار شهدا، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره آنان، از مقام شهیدان انقلاب تجلیل به عمل آوردند.

بر اساس این گزارش، در ادامه این مراسم حاضران با حضور در مزار شهدای گمنام یاد این شهدا را گرامی داشتند و مزار آنان را غبار روبی کردند.

حجت الاسلام قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات نیز در این مراسم با بیان این که باید از حادثه کربلا درس هایی را بیاموزیم، تاکید کرد: شهدای دفاع مقدس در دانشگاه هایی تحصیل کرده اند که اساتید آنها امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل عباس بوده اند و دفاع مقدس الگو گرفته از حوادث کربلا در آن سال ها است.

وی با اشاره به این که اگر ما شهدا را فراموش کنیم مدیون آنها هستیم، افزود: مادری که 4 فرزند خود را برای شهادت به جبهه فرستاده است از حادثه کربلا و زینب کبری درس گرفته است.

قلیان با تاکید بر این که باید یزیدها و حسینی های زمان خود را بشناسیم، تصریح کرد: کسانی که جنگ را آغاز کردند در محاسبات خود 3 روزه به دنبال فتح ایران بودند اما با جنگ 8 ساله نیز نتوانستند کاری از پیش ببرند و هم اکنون نیز عاجزند.

دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات  با بیان این که حضور در کنار مزار شهدا زنگار قلب های ما را پاک می کند، گفت: مدیران کشور باید مطابق آرمان های شهدا عمل نمایند.

شماره خبر: 37859
تاریخ: دوشنبه 2 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط