• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

قدردانی مهندس سید مجید صدری از اداره کل روابط عمومی به دلیل ثبت برند مخابرات

2721181ICTPRESS -مهندس سید مجید صدری با اشاره به جایگاه ارزشمند برند شرکت مخابرات ایران، از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل به دلیل ثبت این برند ارزشمند و دریافت گواهینامه ثبت علامت، با اهدای لوح تقدیر تشکر کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مهندس سید مجید صدری حفظ اعتبار و هویت برند شرکت را وظیفه تک‌تک کارکنان شرکت عنوان کرد و افزود: هویت، پایداری و ارتقای هر برند به جایگاه سازی و تلاش پیوسته به‌منظور حفظ اعتبار آن بستگی دارد و تمام کارکنان به‌عنوان وارثان این هویت ارزشمند، همواره باید امانت‌دار و ارتقادهنده جایگاه برند شرکت مخابرات ایران باشند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه ثبت برند و در اختیار گرفتن مالکیت معنوی نشان شرکت یکی از مهم‌ترین شاخص‌های حفظ و تقویت برند شرکت است، افزود: هدف از برند سازی و تقویت هویت برند، ایجاد وفاداری مشتری، ترغیب خریداران به دریافت سرویس‌های شرکت و افزایش ارتباطات عاطفی با مشتریان است.
مهندس سید مجید صدری با اشاره به تأثیر وجود یک برند قوی در ارائه تصویری باکیفیت و متمایز از رقبا، از مجموعه روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران به دلیل تلاش برای ثبت برند و دریافت گواهینامه ثبت علامت شرکت مخابرات ایران تشکر و قدردانی نمود.

شماره خبر: 37955
تاریخ: یکشنبه 8 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط