• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

معرفی اعضای هیات داوران جشنواره چهره‌های ماندگار

c404a38ed4fefcb6ef58d0f21da013feICTPRESS -شورای سیاستگذاری نمایشگاه تراکنش ایران، اعضای هیات داوران نخستین دوره جشنواره «چهره‌های ماندگار در صنعت بانکداری و پرداخت» را برگزید.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ،  این افراد از میان چهره‌های برجسته و مدیران با سابقه سیستم بانکی، شرکت‌های فعال بخش خصوصی و متخصصان فناوری انتخاب شده‌اند.  

اعضای هیات داوران جشنواره چهره‌های ماندگار عبارتند از: جلال رسول‌اف مدیرعامل بانک آینده، حمید تهرانفر مدیر عامل بانک کارآفرین و معاون سابق بانک مرکزی، محمدرضا ساروخانی معاون بانک سینا و مدیرعامل اسبق بانک ملت، محمدابراهیم مقدم نودهی مدیرعامل سابق بانک تجارت و پیشکسوتی با بیش از 47 سال خدمت بانکی، مهدی رضوی استاد دانشگاه شهید بهشتی، مدیرعامل سابق بانک صنعت و معدن و رئیس سابق موسسه علوم بانکی بانک مرکزی، ژان صیاد عضو هیات‌مدیره شرکت شاپرک و مدیرعامل اسبق شرکت داده‌ورزی سداد، مسعود مرتضوی مدیرعامل شرکت پویا و محمد مراد بیات مدیرعامل مرکز فابا.

 دبیرخانه این جشنواره چندی پیش با صدور فراخوانی از فعالان صنعت بانکداری، پرداخت و فناوری‌های مرتبط خواست اسامی پیشکسوتان مورد نظرشان را برای تقدیر در این جشنواره با ذکر سابقه آنها و دلیل انتخاب خود ارسال کنند. بر این اساس تا کنون نزدیک به 50 نفر به دبیرخانه پیشنهاد شده‌اند.
 اعضای هیات داوران جشنواره از میان این افراد چهار نفر را شامل دو پیشکسوت بانکی، یک شخصیت فعال در صنعت پرداخت و یکی از افراد موثر در حوزه فناوری‌های مالی انتخاب می‌کنند.
 از برگزیدگان، به عنوان چهره‌های ماندگار در صنعت بانکداری و پرداخت، در روز 22 آبان ماه سال جاری همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه ITE 2018 در همان مکان تقدیر می‌شود.
 آخرین مهلت برای معرفی پیشکسوتان به دبیرخانه جشنواره چهره‌های ماندگار، شنبه 28 مهر ماه سال جاری است. علاقه‌مندان می‌توانند برای این منظور به اینجا مراجعه کنند.
 چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، به همت مرکز فابا، بیست و دوم تا بیست و چهارم آبان سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
شماره خبر: 38285
تاریخ: سه شنبه 24 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط