• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اضافه شدن یک قابلیت جدید به مسنجر فیس‌بوک

n00054415-bICTPRESS - شرکت فیس‌بوک اعلام کرد که قصد دارد قابلیت جدیدی به اپلیکیشن پیام‌رسان خود موسوم به مسنجر اضافه نماید. بر اساس این قابلیت جدید، این پیام‌رسان از چت‌های گروهی با ظرفیت 250 نفر هم پشتیبانی خواهد کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از رایورز، به تازگی شرکت فیس‌بوک در یک پست وبلاگی اعلام کرد که می‌خواهد قابلیت جدیدی به اپلیکیشن خود (مسنجر) اضافه کند که بر اساس آن، مسنجر قادر خواهد بود که از چت‌های گروهی با ظرفیت 250 نفر هم پشتیبانی کند. در صورتی که حدود 50 نفر در این گروه فعالیت کنند، امکان پشتیبانی از تماس‌های ویدیویی و صوتی هم در این گروه‌ها وجود خواهد داشت.
 
  ایده پشتیبانی مسنجر از این نوع چت‌های گروهی این است که کاربران بتوانند با استفاده از پیام‌رسان مورد بحث با سایر افراد مورد علاقه خود در ارتباط باشند و به صورت گروهی در مورد موارد مورد علاقه خود بحث و تبادل نظر کنند.

این پیام رسان با پشتیبانی از تشکیل گروه‌های 250 نفری می‌کوشد بین افراد بیشتری در سراسر جهان ارتباط ایجاد کند.
همچنین از این به بعد افرادی که به نوعی با یکدیگر در ارتباط هستند، خواهند توانست که با وجود مسافت زیادی که بین آنها وجود دارد، دور هم جمع شوند و در مورد آن موضوع خاص صحبت کنند.چت‌های گروهی توسط تمامی افراد حاضر در گروه قابل مشاهده خواهد بود.
البته لازم به ذکر است که تا زمانی که دعوت افراد گروه را نپذیرید و یه گروه نپیوندید، هیچ اطلاعیه‎‌ای نسبت به وجود این گروه برای شما ارسال نخواهد شد.

مدیران گروه قادر خواهند بود که امکان چت را غیرفعال کنند و حتی قادر خواهند بود که برای محدود کردن هرزنامه، پیام‌های موجود در گروه را از فیلتر عبور دهند.
فیس‌بوک کم کم به این نتیجه رسید که لازم است حتما قابلیت‌های جدیدی را به پیام‌رسان خود اضافه کند تا کاربران بیشتری از آن استفاده کنند و بیشتر به آن علاقه‌مند شوند.

شماره خبر: 38461
تاریخ: سه شنبه 1 آبان 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط