• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

معاون وزیر خواستار مدیریت هوشمندانه، در سه ماهه پایانی سال شد

b146d859-99fe-46be-870e-c2211fc43e86_20181208_170328ICTPRESS-معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل از مدیران استان ها و واحدهای اجرایی خواست سه ماهه پایانی سال را هوشمندانه و با درایت بیشتری مدیریت کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مهندس نعمتی روز شنبه در جلسه ارزیابی عملکرد استان ها براساس شاخص های برنامه استراتژیک؛ افزود: اجرای سیاست های دولت، تحقق برنامه ششم توسعه و رشد ترافیک با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های استانی و محلی می بایست در اولویت اقدامات قرار گیرد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت برنامه ریزی در تمامی حوزه ها، خواستار رصد و پیگیری مجدانه عملکرد واحدهای اجرایی از سوی معاونین و مدیران ستادی بویژه حوزه معاونت فنی و بازرگانی شد.

او موضوع ساماندهی نیروی های انسانی و استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های موجود را یادآور شد و تصریح کرد: با توجه به اینکه هیچگونه مجوزی برای جذب نیروی جدید وجود ندارد و از طرفی نیاز است در سه ماهه پایانی سال با شتاب بیشتر و کار مضاعف تری به دنبال تحقق پیش بینی ها و کسب سهم از بازار پست باشیم، می بایست با مدیریت بهینه از ظرفیت های موجود بهره برداری شود.

معاون وزیر مشکلات موجود در عدم دسترسی به آمار و اطلاعات صحیح را از چالش های اساسی عنوان کرد و افزود: می بایست تا پیش از پایان سال مستندات مربوط به قیمت تمام شده و اطلاعات و آمار شفاف از سطح دفاتر پستی در واحدهای اجرایی تا رده های بالاتر تهیه و جمع آوری شود.

مهندسی نعمتی اظهار داشت: اصلاح ساختار و راه اندازی واحدهای جدید اعم از مدیریت امور مشتریان در حوزه فنی و بازرگانی و اصلاح نظام پرداختی ها بخشی از اقدامات موثر در جهت حل چالش ها بوده است.

وی در ادامه با برشمردن برخی اقدامات مثبت و کارآمد دیگر اعم از توسعه زیرساخت ها، نوسازی ناوگان حمل و نقل، تجهیز موزعین به پکیج نامه رسانی، کسب رتبه 48 در بین کشورهای عضو اتحادیه پستی جهانی و بهبود وضعیت معیشت کارکنان؛ اظهار داشت: تمام این اقدامات با حداقل امکانات انجام شده  و ضروریست با سرعت بیشتری تداوم یابد.

مدیرعامل سال 98 را سال شکوفایی پست عنوان کرد و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته و تصمیمات متخذه از سوی مجمع عمومی سهامداران، امیدواریم سال پیش رو سال پررونقی برای شبکه پستی کشور هم در بحث خدمات رسانی به مشتریان و هم کارکنان باشد.

گفتنی است، در این جلسه از عملکرد برتر مدیریت و کارکنان پست استان ایلام در بین استان های گروه سه؛ تقدیر به عمل آمد.

شماره خبر: 39326
تاریخ: یکشنبه 18 آذر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط