• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

حضور فعال پست در دو نمایشگاه فناوری و پژوهش محور

1fc2a6e1-20d0-49bc-a14e-c0ffcb3c0cd2_20181225_122822ICTPRESS -پست در نمایشگاه های فناورانه و پژوهش محور دستاوردها و نیازهای مبتنی بر فناوری خود را به نمایش گذاشته است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با حضور دستگاه ها و سازمان های مرتبط در محل دایمی نمایشگاه ها برگزار می شود.

شرکت ملی پست، در این نمایشگاه به معرفی نیازهای فناورانه خود در حوزه خدمات پستی مانند فناوری های IOT در فرآیندهای عملیاتی پست، شبیه ساز مسیر مبداء و مقصد و ارائه کوتاه ترین مسیر توزیع و استفاده از رایانش ابری و مدیریت انباره دانش در تجاری سازی بانک های اطلاعاتی جهت بهره مندی از توانمندی استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان و همکاری با این بخش ها در این حوزه پرداخته است.

همچنین در این نمایشگاه موضوعاتی چون سامانه مدیریت ارتباط با مشتری، سیستم نظرسنجی و رضایت سنجی، ربات های هوشمند انبارداری، دستگاه های خود دریافت پستی، طراحی و ساخت باکس های ویژه مرسولات باارزش و قیمتی، سامانه های SORTING در مراکز پردازش و مبادله پستی کشور و بسیاری دیگر از این نوع به منظور استفاده از دانش و تخصص بخش خصوصی معرفی شده است.

همچنین در نمایشگاه دیگری که در حاشیه ششمین همایش مدیران فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار شده و چهارمین جایزه ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر) که توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات برگزار می شود، پست دستاوردهای خود در حوزه پروژه ملی GNAF و فناوری های مرتبط با خدمات پستی را معرفی کرده است.

شماره خبر: 39644
تاریخ: سه شنبه 4 دی 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط