• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

پست کارت سوخت های مانده از سال های گذشته را دوباره توزیع می کند

c268c6db-ccfc-4549-9c12-af8d9ce258bf_Thumb_20190115_143052ICTPRESS -شرکت ملی پست، 934 هزار فقره کارت سوخت برگشتی از سال های 93 تا 97 را دوباره توزیع می کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، کارت سوخت های برگشت داده شده به پست  طی سال های 1396 تا 1397 که به دلایل مختلفی مانند تغییر مکان مالک، عدم حضور، مخدوش بودن پاکت ها و یا پیگیری نکردن مالکین به شرکت پخش فراورده های نفتی ایران بازگشت داده شده بود، دوباره توزیع می کند.

براساس این گزارش، به دنبال برگزاری جلسات متعدد بین معاونت فنی سه شرکت ملی پست، پخش فراورده های نفتی و توسعه و پژوهش ناجی، مقرر شد با اصلاح و فعال نمودن حدود 529 هزار  فقره کارت سوخت از طریق منطقه پستی جنوب شرق تهران به عنوان مجری طرح، چرخه توزیع و ارسال دوباره آنها به جریان افتد.

همچنین در توافقی که بین دو شرکت ملی پست و پخش فراورده های نفتی ایران صورت گرفته، مقرر شد به منظور شفاف سازی در مورد هزینه های پرداختی از سوی متقاضیان، بر روی پاکت کارت های سوخت خودروهای نوشماره، توضیحی با عنوان "مالک محترم، لطفا در ازاء دریافت این کارت سوخت، مبلغ یکصد هزار ریال به عنوان هزینه صدور، به مامور پست تحویل نمایید. این هزینه مربوط به شرکت نفت می باشد"، چاپ و منتشر شود.

ضمنا با توجه به ابطال حدود یکصد هزار فقره کارت سوخت از طریق شرکت پخش فراورده های نفتی ایران، این تعداد از چرخه توزیع خارج شده و سایر کارت های باقی مانده  با توجه به اطلاعات داده شده از سوی شرکت ملی پخش، در حال اصلاح وآماده سازی جهت توزیع است.

همچنین شرکت ملی پست به منظور تسهیل دسترسی مالکین به وضعیت کارت ها ی سوخت، با اندکی تغییر در شکل ظاهری سایت پست، فرم های مرتبط با پیگیری این کارت ها را در صفحه اصلی سایت قرار داده و اطلاعات کارت های سوخت همزمان با آماده سازی آنها به صورت روزانه در این سامانه قرار می گیرد. 

 

شماره خبر: 40038
تاریخ: سه شنبه 25 دی 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط