• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

عضو هیئت مدیره: پست می تواند مشکل لجستیک استارتآپ ها را حل کند

a9310a52-1318-4af2-80ac-a02ca0184302_20190303_091205ICTPRESS -عضو هیئت مدیره در مشهد گفت: پست می تواند مشکل لجستیک شرکت های استارتآپی را حل کند اما توافق همکاری می بایست به صلاح و صرفه پست باشد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، بهزاد اقبالخواه روز شنبه در جریان بازدید از اداره کل پست خراسان رضوی، افزود: شرکت های استارتآپی که با رویکرد ارایه خدمات در بستر اینترنت شکل  گرفته اند، مورد حمایت پست هستند.

وی با اشاره به اینکه این حرکت از پست خراسان رضوی آغاز شده است، اظهار داشت: این استان در چارچوب قوانین و مقررات، بخشی از فضای موجود ساختمان مرکزی را در اختیار این شرکت ها قرار می دهد و در سایر زمینه ها از جمله حمل و جابجایی محصولات نیز همکاری خواهد داشت.   

عضو هیئت مدیره با تاکید بر اینکه در رویکرد جدید پست، استفاده از قابلیت ها و توانمندی های کارکنان در حوزه های فناوری مدنظر است، افزود: داشتن نگاه سیستمی در فضای کاری موجود، لازمه پیشبرد پست نوین است.

وی ضمن بازدید از انبار مبادلات پست استان، گفت: توافق همکاری پست با سایر بخش ها باید متناسب با امکانات شبکه باشد و موجب استهلاک سرمایه ها نشود.

اقبالخواه در ادامه ضرورت رونق کسب و کار در بستر تجارت الکترونیک را یادآور شد و افزود: جابجایی مرسولات این حوزه و افزایش ترافیک کالاها و بسته های خرید و فروش های اینترنتی باید در اولویت اقدامات قرار بگیرد.

او تامین رضایت مشتریان و خدمات گیرندگان از پست را مورد تاکید قرار داد و گفت: نظارت های مستمر تاکنون تامین رضایت مشتریان را به همراه داشته است، اما با توسعه خدمات این بخش، باید اقدامات بیشتری در جهت جذب و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، انجام شود.

بازدید از فروشگاههای اینترنتی لجستیک و دایان شاپ از دیگر بخش های سفر اقبالخواه عضو هیئت مدیره به مشهد بود. 

شماره خبر: 40800
تاریخ: یکشنبه 12 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط