• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بازدید سرزده وزیر ارتباطات از منطقه پستی شمال تهران

بازدید-سرزده-وزیر-ارتباطات-از-منطقه-پستی-شمال-تهرانICTPRESS - ​​​​​​​وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز صبح به صورت سرزده از منطقه پستی شمال تهران بازدید کرد و از کارکنان شرکت ملی پست خواست تا با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال و افزایش ترافیک مرسولات پستی، با همت مضاعف در جهت تامین هر چه بیشتر رضایت مردم تلاش کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، صبح امروز (دوشنبه) محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت سرزده از منطقه پستی شمال تهران بازدید و با مسوولان، کارکنان و مراجعه کنندگان این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.
در این بازدید آذری جهرمی با حضور در باجه مرکزی ناحیه پستی مفتح به بررسی روند اجرای عملیات پستی و همچنین نحوه ارایه خدمات به مشتریان پرداخت و با قدردانی از فعالیت و تلاش همکاران در ارایه خدمت شایسته به شهروندان، از آنان خواست با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال و افزایش ترافیک مرسولات پستی، با همت مضاعف در جهت تامین هر چه بیشتر رضایت مردم تلاش کنند.
وزیر ارتباطات همچنین با حضور در جمع مراجعه کنندگان به باجه مرکزی این ناحیه پستی، نحوه خدمات رسانی کارکنان پست و همچنین میزان رضایتمندی آنان را جویا شد.
در این بازدید محمد احمدی معاون فنی و بازرگانی و مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران نیز حضور داشتند.
 
شماره خبر: 40830
تاریخ: دوشنبه 13 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط