• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

رونمایی از چهار اپلیکیشن و 20 ایده برتر حوزه کودک و نوجوان در بستر وب

رونمایی-از-چهار-اپلیکیشن-و-20-ایده-برتر-حوزه-کودک-و-نوجوان-در-بستر-وبICTPRESS -کارزار انتخاب 20 ایده برتر تولید محتوای حوزه کودک و نوجوان در فضای مجازی از سوی هیات داوران جشنواره کودکآنلاین به پایان رسید تا امروز (شنبه) طی مراسمی به همراه 4 اپلیکیشن برتر این حوزه معرفی شوند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، با پایان جلسه طولانی و نفسگیر هیات داوران جشنواره کودکآنلاین، امروز (شنبه) ، چهار اپلیکیشن و 20 ایده برتر حوزه کودک و نوجوان در فضای مجازی رونمایی و معرفی می شود.
در مراسمی که به همین مناسبت در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود، آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش،  احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران، علی رضا تابش مدیرعامل بنیاد فارابی ،ابولحسن فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی و حمیدرضا فرهنگ مدیرعامل همراه اول حضور دارند.
امروز (شنبه) صبح و در کارزاری حساس، از میان بیش از 44 ایده، هیات داوران جشنواره کودکآنلاین، 20 ایده برتر حوزه کودک و نوجوان را انتخاب کردند.
لازم به ذکر است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جشنواره کودکآنلاین در ابتکاری، حلقه زیست بوم محتوای کودک و نوجوان را به هم متصل کرد تا با سرمایه گذاری بخش خصوصی و حضور شتابدهنده با مشارکت بخش خصوصی، امکانات لازم برای سرعت گرفتن ساخت ایده های منتخب فراهم شود.
این درحالیست که برای نخستین بار در کشور فارغ از مشخصه هایی چون سن و منطقه جغرافیایی، حمایت از ایده های حوزه کودک و نوجوان صورت می گیرد.
اضافه می شود که از فردا، 20 ایده برتر این فرصت را دارند تا با حضور در شتابدهنده، با در اختیار قرار گرفتن تجهیزات، منتور هنری و تجاری، تهیه کننده، کارگران و انیماتور، روند ساخت آثار خود را آغاز کنند تا در خردادماه سال آینده کار این آثار به پایان برسد.
بنابه این گزارش، بعد از انتشار فراخوان جذب آثار از سوی دبیرخانه جشنواره کودکآنلاین، 1121 فیلم کوتاه و ایده از سوی صاحبان ایده و اثر به ثبت رسید که هیات انتخاب جشنواره در حوزه ایده و فیلم بررسی فیلم ها و ایده‌ها را آغاز کردند که بحث‌های کارشناسی این دو گروه حدود دو ماه وقت برد و در نهایت بیش از 90 فیلم از میان 500 فیلم رسیده به جشنواره و از بین 621 ایده 44 ایده با  نظر هیات انتخاب به عنوان انتخاب اولیه شناخته‌شدند.
شماره خبر: 40925
تاریخ: شنبه 18 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط