• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

خطوط ریلی ارسال مراسلات پست سیستان و بلوچستان دوطرفه شد

f1180778-d6e7-4577-9601-bbe7f70f6a66_20190309_141542ICTPRESS -مدیر کل پست استان سیستان و بلوچستان از دو طرفه شدن خطوط ریلی ارسال مراسلات از این استان به تهران و برعکس، خبر داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مهدی زمانی هدف پیوستن استان سیستان و بلوچستان به خطوط ریلی دوطرفه را کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن به انتقال مرسولات پستی از طریق راه آهن زاهدان به تهران، عنوان کرد.

وی اظهار داشت: واگن پستی محموله های پستی استان به ظرفیت انتقال 50 هزارمرسوله بین تهران و زاهدان در حرکت است و محموله های استان هایی که در مسیر این خط ریلی قرار دارند را نیز به مقصد می رساند.

زمانی در مورد هزینه های ارسال مراسلات از طریق خطوط ریلی، گفت: هزینه های انتقال محموله های پستی از این طریق به صورت وزنی محاسبه می شود و کاهش 70 درصدی هزینه ها، در مقایسه با هزینه های انتقال جاده ای را به همراه دارد.

گفتنی است، انتقال مراسلات پستی از طریق خطوط ریلی از مرداد ماه سال 96 در برخی استان های کشور اعم از آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مازندران، گلستان و کرمان به صورت دو طرفه و در استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان به صورت یک طرفه( تهران به استان های یاد شده) راه اندازی شده است که با هماهنگی های صورت گرفته بین معاونت فنی و بازرگانی شرکت ملی پست، جانشین پلیس راهور و  پست استان سیستان و بلوچستان انتقال دو طرفه مرسولات در این استان نیز از اسفند ماه امسال برقرار شد.

شماره خبر: 40928
تاریخ: شنبه 18 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط