• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

۸نهال به پاس زحمات ۸ رییس روابط عمومی وزارت ارتباطات کاشته شد

۸نهال-به-پاس-زحمات-۸-رییس-روابط-عمومی-وزارت-ارتباطات-کاشته-شدICTPRESS - با تلاش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هشت نهال به پاس زحمات هشت مدیر این مرکز از ابتدای تاسیس تاکنون در حیاط مجاور مرکز روابط عمومی کاشته شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، امروز (سه شنبه)  به یاد هشت مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه و با حضور مدیران سابق، هشت نهال در حیاط وزارت ارتباطات کاشته شد.

سیدجمال هادیان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره هدف از این اقدام اظهار کرد: قدردانی یکی از ویژگی های مهم انسان های فرهیخته محسوب می شود و کسانی که قدر گذشتگان را می دانند کمتر اشتباه می کنند، تاریخ می تواند برای ما الگو باشد چون تجاربی که از تاریخ به دست می آید در هیچ کتابی یافت نمی شود.

مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: امروز به نشانه قدردانی از مدیران سابق مرکز روابط عمومی در خیابان مجاور این مرکز هشت نهال به یاد آنها با حضور تعدادی از این مدیران کاشته شد.

هادیان خاطرنشان کرد: این نهال ها به یاد بود کسانی است که برخی از آنها در بین ما نیستند، برخی  در کسوت دیگری مشغول به کارند و یا بازنشسته شده اند.

بر اساس این گزارش، نهال های کاشته در حیاط مجاور مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با نام و به پاس زحمات فریدون مشیری نخستین رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، میرزا بابا مطهری نژاد، فرهاد سپه رام، محمود هراتیان نژادی، محمد حسین پور، مجید سرسنگی، محمدرضا صبور و محمدرضا فرنقی زاد کاشته شد.


شماره خبر: 40989
تاریخ: سه شنبه 21 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط